Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne-e kedve valakinek...

Lenne-e kedve valakinek beszélgetni/ismerkedni? 19 éves egyetemistával?

Figyelt kérdés

Szóval, tisztában vagyok vele, hogy ez a platform erre nem igazán jó, és itt borzasztóan sok a fájdalom okozás és szenvedés. Mégis, lesz, ami lesz alapon úgy döntöttem megpróbálok ide írni. Kérlek csak akkor írj, ha fontos számodra az önreflexió és érdekel az önismeret, ellenben képtelenek leszünk normálisan beszélni.


Inkább korombeliekkel szeretnék beszélni, akik szintén érdeklődnek a saját működéseik iránt, terveznek és képesek fejlődni.


Én Csongrád megyében vagyok Elsőéves proginfós, érdekel a pszichológia és az emberi agy. A legjobban ezekről szeretek beszélni. Próbálok figyelni arra, hogy fejlődjek és ne csak vakon menjek a fejem után, a tudatosság a célom, de messze állok még tőle. Nem vagyok egy bulizós típus, de valószínűleg jót tenne a nyitás. Érzelmes típusnak tartom magam, de mint minden más egy emberi lélekben ez is ambivalensen működik.


Ha vágod a kalkulust, lehet, hogy eljegyezlek xD


Ha kedved támad beszélgetni, akkor kérlek írd meg a discord neved és írni fogok, ha meg nem megy jól a beszélgetés megdobállak macskás gifekkel, azok mindig zseniálisak.



#beszélgetés #ismerkedés #önismeret #nemtudommitcsinálok #NEutáldamacskákat #dawaiKalkulusCoaching
2023. okt. 28. 21:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ó jajj, FÉRFIÚ VAGYOK WARNING!
2023. okt. 28. 21:25
 2/23 A kérdező kommentje:

Öhm, aha. Igazából elírtam, nem állt szándékomban ilyesmi.


Sajnos nem értem, hogy mit adott neked ez a komment megírása. Az egyetemistát azért írtam oda, mert még nem tartom magam teljesen felnőttnek, ergó a férfi fogalom nem a legjobb.

2023. okt. 28. 21:43
 3/23 anonim válasza:
Túl szép volt ahhoz hogy nő légy, aztán az "eljegyeznélek" koporsóba is tette a reményeket, a kommentre már szükség sem volt :DD
2023. okt. 28. 21:46
 4/23 anonim válasza:

"nem tartom magam teljesen felnőttnek"


hát látszik is az írásodból hogy gyerek vagy még

2023. okt. 28. 21:54
 5/23 A kérdező kommentje:

Most kíváncsivá tettél, több dolog által is. Egyrészt milyen szintű és módú fájdalom okozhat valakiben ilyen jellegű reakciót mint a tied?


Másrészt, kíváncsi vagyok az interpretációdra, mi az általad vélt gyerek az írásomban? Kérlek indokold is, ellenben sajnos képtelen leszek megérteni téged.

2023. okt. 28. 22:05
 6/23 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik a szöveged, bár nem vagyok korodbeli, inkább az anyád lehetnék, van is két szuszonegynehány éves fiam.

Engem is érdekel a pszichológia, az önismeret, és a válaszaid alapján úgy látom, te is rendelkezel már némi tudással.

Ha megengeded, követem a kérdést, mert kíváncsi vagyok, milyen kommenteket fogsz kapni és arra te hogyan fogsz reflektálni.

🐱😸😹😺

2023. okt. 28. 22:38
 7/23 anonim válasza:
hát értelmes kommentet nem fog kapni
2023. okt. 28. 22:41
 8/23 anonim válasza:
7. nem riadok vissza az anyukás szerepjátékoktól
2023. okt. 28. 23:22
 9/23 anonim válasza:
A karon egy nő van és az is úgy néz ki,mint egy fiú?
2023. okt. 29. 00:22
 10/23 anonim válasza:
itt nincsenek fiatal ismerkedni vágyó lányok, max bunkó férfiak akiknek nem jut pina
2023. okt. 29. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!