Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Depressziós vagyok és szorongo...

Depressziós vagyok és szorongok, nincs életkedvem, valakinek nincs kedve ismerkedni? úgy érzem segítene az állapotomon ha lennének barátaim. 20f

Figyelt kérdés
dec. 4. 21:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ugyanigy vagyok teso felejtsd el 21/f
dec. 4. 21:51
 2/12 anonim válasza:
Majd tuleljuk:D nekem ne irj vannak itt csajok amugy hatha:
dec. 4. 21:52
 3/12 anonim válasza:
Nekem írhatsz, de én is elég rossz passzban vagyok, felvidítani nem foglak tudni. :(
dec. 4. 22:56
 4/12 anonim válasza:
Irj 4 😊
dec. 4. 23:05
 5/12 anonim válasza:

Mondjuk ne így reklámozzátok magatokat és több barátotok lesz.

Persze az ember lehet rossz passzban, de az energia vámpírság nem cool

dec. 4. 23:25
 6/12 anonim válasza:
De aki lehangolt, annak pont hogy nincs energiája pozitív önmarketinget erőltetni. Akkor már jobb őszintén megmondani, hogy ez van.
dec. 4. 23:28
 7/12 anonim válasza:

#3 Azért gondolkozz már mielőtt poénkodsz.

Ha valaki valóban már annyira mélyen van, egy ilyen, általad poénnak szánt beszólás akár löketet is adhat, hogy tényleg az lenne a megoldás.

dec. 5. 06:27
 8/12 anonim válasza:

Keress fel egy könyvtárat a lakókörnyékeden!


Vagy ha teheted, vedd meg a KAPUNYITÁSI PÁNIK(!) című könyvet! (Jó vastag és drága. Csak akkor jöhet számításba, ha van elég pénzed!)


Ne lógasd az orrodat, lesz választék bőven, hogy kitörj ebből az állapotból! Kicsit ki kellene mozdulni otthonról és nem a gép előtt várni a csodát, ölbe tett kézzel...


Tanulsz vagy dolgozol? Van konkrét életcélod? Mit tennél ezeknek a megvalósulásáért?


Esetleg még közösségi teret tudnék ajánlani, ahol fiatalok szoktak összegyűlni.


Merre laksz földrajzilag? Magyarországon vagy? Külföldre mentél ki esetleg nyelvet tanulni vagy dolgozni?


Szüleid? Testvérek? Unokatestvérek?


A többit esetleg privátban. (Túl sokat nem tudok írni. Van bizonyos élettapasztalatom és azzal tudok szolgálni legfeljebb.)


Esetleg önkéntes munkát vállalj, hátha leköti a felesleges energiádat. Legyél kitartó!

dec. 5. 07:15
 9/12 anonim válasza:

Általában a családsegítő szolgálatok egyedülállóknak is segíteni szokott. (Nem egészen biztos, hogy ez lesz a jó megoldás, de talán...)


Munkaügyi központ nem kínál semmilyen átképzést, ha nem tudnál elhelyezkedni? Keress valamilyen hasznos elfoglaltságot!


Ha budapesti vagy, akkor tudok jobban ötleteket írni még.

dec. 5. 07:17
 10/12 anonim válasza:

Helyesbítés: családsegítő szolgálatok munkatársai. Ha nem érzed, hogy megfelelne ez a megoldás, akkor privátozzunk!


Amíg nincsenek karácsonyi ünnepek, addig tudsz válogatni.

dec. 5. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!