Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan legyünk együtt?

Hogyan legyünk együtt?

Figyelt kérdés
Van egy crushom akivel mindig sokat beszélünk, úgy érzem fejlodtem de nem érzem biztosnak a dolgot. Kb a crushom 1-2 hétig volt egy sráccal szerelmes, és én már 4 hete folytatok vele sok beszélgetést. Plusz még ajándékot is adtam neki.

dec. 12. 16:26
1 2
 1/13 anonim válasza:

"Van egy crushom"


Magyarul légyszi. Tudom mit jelent, de ez nem Amerika, itt magyarul beszélj/írj.


Olyan nehéz lenne a "kiszemelt" szót használni? Na mindegy.


Ezen kívül nem tudok nagyon mást tanácsolni neked, mert olyan papucs szituációnak tűnik ez az egész, még össze sem jöttél vele, de te már ajándékot is adtál neki. Oké, hogyan tovább? Mi lenne ha nem írogatnál neki online, hanem élőben tudakolnád meg nála, hogy van e barátja, ha nincs, akkor eljönne e veled valahova, de ajándékkal ne halmozd el, mert egyrészt hozzászokik, másrészt tudatosítja magában, hogy ilyen csillagokat is lehozod neki típusú srác vagy. Ez nem sok lánynak jön ám be. Mármint nem ebben a papucs stílusban persze.


Miben fejlődtél például? Ezt mire írtad?

dec. 12. 16:42
 2/13 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel, jó lenne, ha a kiskamaszok leszoknának az olyanokról, hogy crush meg cringe, van egy gyönyörű magyar nyelvünk, megértjük, ha azt írod, belezúgtál valakibe. Ha 1-2 hétig volt valakibe "szerelmes", akkor nem biztos, hogy valami komolyabb dolgot akar.
dec. 12. 17:14
 3/13 anonim válasza:

#1 #2 Nem fognak leszokni, jó lenne ha ti meg megértenétek hogy változnak az idők, 10-15 éve a tré volt a szleng, 25-30 éve a muter, fater, nagymuter stb.. Most, hogy bejött az internet, pláne népszerű a TikTok 3-4 éve, evidens, hogy külföldi videókat IS néznek jelentősen sokat a magyarok. A fiatalok, akik ezeknek a videóknak a célcsoportja, azok pedig átveszik a külföldön használt szlengeket, és beépítik a nyelvezetükbe. Inkább az a szánalmas, aki mikor már a csapból is ez folyik nem néz utána, hogy mit jelent, vagy direkt nem akarja tudni, és akkor jön az ilyen kérdésekhez mint egy autista, hogy bizony ez a szó nem létezik, "MeRt mAgYaRoK VaGyUnK" de létezik, bővítsétek a tudástárat...


Itt, 19/F

dec. 12. 19:25
 4/13 anonim válasza:
Mert szerinted én nem tudom? Szerinted én nem ismerem a szleng kifejezéseket? 25 vagyok ám, nem 60-70 éves, én is ismerem a szlenget kifejezéseket, tudom is a jelentésüket, de ez Magyarország, itt magyarul beszéljél, mert ha valaki nem érti a szlenget, akkor az nem fogja tudni, hogy te most mire gondolsz. Nem menő ám ezeket a szavakat használni, csak mert az a "divat".
dec. 12. 19:45
 5/13 anonim válasza:
#4 Én konkrétan nem szoktam használni, mert nem érdekel, de van nagyon sok ismerősöm (sőt, már több mint aki nem) és használják. Én nem fogok ott lihegni mindig, hogy magyarul beszéljenek, mert ez gáz. Nem akartalak titeket egyáltalán szidni, vagy mebántani. Kicsit túl erősen fogalmaztam, de elég égő "cringe" amit csináltok ezzel a "magyarországonmagyarulbeszéjjé" cirkusszal.
dec. 12. 19:49
 6/13 anonim válasza:

Te meg nagyon fain csávó vagy, hogy ide leírod nekem a frankót, ahelyett egyébként (halkan jegyzem meg), hogy valami kis gádzsit próbálnál meg felszedni, és inkább ez a cringe. Vesztegeted a saját idődet, rám például, pedig hidd el, hogy én vágom, hogy mi az a szleng, chill van bro, oké?

Úgyhogy a tanácsom neked az, hogy vágd magad pacekba, aztán dzsaljál puncit kanalazni, aztán majd még ütközünk. Peace!


Kérdező, te pedig legyél dzsukel, aztán űzzed a gádzsit, a palijával meg ő érte nem kell összerúgni a port, csak diszkréten, de nem ilyen szerencsecsomag meg puncipöcöktető módra ám. Na csumi!

dec. 12. 20:04
 7/13 anonim válasza:
#6 Így maximum a szellemi fogyatékosok, vagy G.w.M. beszél, úgyhogy ez nem jött be! :DD
dec. 12. 20:06
 8/13 anonim válasza:

Nem, így maximum a cigányok beszélnek, meg így van G.W.M., meg ugye a haverjaid is, mert ugye crush, meg stb.


Ezt a kis monológot azért írtam le, mert sokan nem hiszik el, amit valaki egy kérdésnél leír, ezért "bizonyítani" kell, mert különben hiteltelen leszek, és nem akarom, hogy üresjáratok maradjanak. Ennyi. Szerinted nem tudom mit jelent, de igen tudom, de azt is meg kell jegyeznem, hogy a hétköznapi szóhasználatomban ezek a szavak nincsenek, én nem beszélek így.


Nem kell komolyan venni. Stimm? :)

dec. 12. 20:10
 9/13 anonim válasza:

#8 Tehát a hétköznapjaidban nem használod ezeket a szavakat, oké, de neked itt azért hangot kell adni, hogy mennyire nem magyar, és mennyire nem jó, hogy ezeket a fiatalok használják ujujuj. Azzal semmi probléma, hogy nem használod, mivel én sem, de az viszont eléggé gáz, hogy idejössz, és kötözködsz azért mert valaki használja.


[link]

dec. 12. 20:22
 10/13 anonim válasza:
Ez ellen nincs kifogásom. Így van. Ugye milyen rohadt idegesítőek tudnak lenni az emberi szokások? Bár ha ezen most te felhúztad magad, akkor az elég gyenge idegzetre és jellemre vall.
dec. 12. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!