Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akadna itt olyan kedves,...

Akadna itt olyan kedves, nyitott személyiségű, toleráns ember, akinek lenne kedve beszélgetni? Nem és kor mindegy. 22/L

Figyelt kérdés
Ha nyitott és rendkívül toleráns vagy bármilyen témában, ha nem ítélkezel, esetleg neked is van vagy volt valami nem hétköznapi dolog az életedben, és lenne kedved beszélgetni, írj!

jan. 20. 08:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim válasza:
Irj :)
jan. 20. 09:18
 2/77 anonim válasza:
Teljes mértékben elfogadok mindenkit olyannak amilyen. Nekem is van nem hétköznapi tulajdonságom, bár szerintem nem annyira nagy dolog, mégis úgy kezelik mintha ez egy hatalmas furcsaság lenne, nem jól reagálják le. Ezért nem is szoktam hangoztatni.
jan. 20. 09:20
 3/77 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.
jan. 20. 09:58
 4/77 anonim válasza:
Írhatsz
jan. 20. 10:06
 5/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de kérlek, írjatok rám ti. Sajnos a jelen szintemen nem tudok mindenkinek azonnal írni, viszont ha írsz akkor látom és amint tudok válaszolok. Köszönöm
jan. 20. 10:10
 6/77 anonim válasza:
tolerans a temaban.. xd
jan. 20. 10:55
 7/77 anonim válasza:
Azert nem irok kerdezö, mert elvesznek a sok privat üzenet között, de ha te szeretnel irj ram nyugodtan, legalabb latom hogy tenyleg szeretnel ismerkedni. 😄
jan. 20. 11:28
 8/77 anonim válasza:
Bármilyen témában azért nem vagyok rendkívül nyitott és toleráns, van egy saját világnézetem, viszont amit tolerálhatónak tartok, azt elfogadom.
jan. 20. 12:30
 9/77 A kérdező kommentje:

8

Vagyis magyarul nem vagy toleráns. Nyilván mindenki toleráns valamiben.

jan. 20. 12:56
 10/77 anonim válasza:
Azert nem irsz te, mert egy masik kerdesednel kiosztottak pran, es azk ha radirnak, nem akarsz visszairni.
jan. 20. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!