Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypártiak vagy az...

A kormánypártiak vagy az ellenzékiek kevésbé toleránsak a másik oldalon lévőkkel?

Figyelt kérdés

Én azt figyeltem meg, hogy az ellenzékiek. Ők sokkal lenézőbben kezelik a kormánypárti szavazókat, nem is veszik maguknak a fáradságot, hogy megpróbálják megérteni őket, esetleg kicsit beleéljék magukat a helyzetükbe.

Én kormánypárti vagyok, nem értek egyet minden döntéssel, nem tetszik minden a kommunikációjukból, de azt is tudom, hogy az egyszerűbb emberek szavazataira is szükség van és minden létező politikai erő élne ezzel a lehetőséggel a hatalom megtartása érdekében. Megértem azokat, akik ellenzéki beállítottságúak, de egy kicsit sajnálom is őket főleg az ilyen "itt minden sz@r, húzok el külföldre" mantrázókat, mert nem jó, ha az ember állandóan elégedetlenkedik, kell örülni is az életnek és nem hagyni, hogy a politika ennyire negatívan befolyásoljon.



2023. aug. 9. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem tetszik minden a kommunikációjukból, de azt is tudom, hogy az egyszerűbb emberek szavazataira is szükség van"

Én ezt megértem, viszont ennek mértékével már nagyon nem vagyok kibékülve. Ahogy a kormány kommunikál az egész egyszerűen irritál, nem veszi be a gyomrom.

A kormánypárti szavazókat nem utálom és nem nézem le, sőt még azt sem gondolom, hogy minden rossz, amit a kormány tesz. Amit nem értek, hogy sokan miért ragaszkodnak mindenáron mindig ugyanahhoz a párthoz. Szerintem nem jó ha egy párt ilyen sokáig van gyakorlatilag teljhatalmon, mert a legjobb szándékkal induló pártot is elvinné egy idő után rossz irányba, aztán pedig már csak a hatalom megtartása lesz az elsődleges szempont, akár bármi áron. Szerintem ez nem jó az országnak.

2023. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Melyik ellenzéki karaktert szerepeltetik folyamatosan az ellenzéki médiában, aki olyan hangnemet enged meg magának hogy "úgy kéne pofánbaszni az ellenzékieket, hogy a taknyukon csússzanak végig"?


Szerintem ezen nincs mit tovább ragozni. :)

2023. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

bocs * kormánypártiakat


De szerintem érted. A gyűlöletkeltés ezerszer durvábban megy a kormány oldaláról. Egy egyszerűen objektív tény.

2023. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

3.


Ez valami vicc? 😂


Most van műsor a telexen, mert egy anyuka kihívta a rendőröket fotózás miatt.

Persze az már csak utána derül ki, hogy gyerekeket fotóztak.

Persze itt is sikerült arra kihegyezni, hogy az anyuka nem tud angolul, mert neki kellett volna szólni, hogy ne fotózzák a gyereket.

Holott nekik kellett volna engedélyt kérni...

Annyira szánalmas ez, ahogy próbáljátok magatokat előadni, közben meg egy szállal nem vagytok különbek a fidesznél.

2023. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

“ Én kormánypárti vagyok, nem értek egyet minden döntéssel, nem tetszik minden a kommunikációjukból”


Ez az a tipikus birkahazugság, amire a nác… fideszesek sosem tudnak példát mondani :)

2023. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!