Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akadna itt olyan kedves,...

Akadna itt olyan kedves, nyitott személyiségű, toleráns ember, akinek lenne kedve beszélgetni? Nem és kor mindegy. 22/L

Figyelt kérdés
Ha nyitott és rendkívül toleráns vagy bármilyen témában, ha nem ítélkezel, esetleg neked is van vagy volt valami nem hétköznapi dolog az életedben, és lenne kedved beszélgetni, írj!

jan. 20. 08:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim válasza:
en azt is ketlem hogy 22 lenne.
jan. 20. 20:35
 62/77 anonim válasza:

"esetleg neked is van vagy volt valami nem hétköznapi dolog az életedben"


Még az is lehet sose történt semmi érdekes az életében, csak mások titkait fürkészi? :)

jan. 20. 21:03
 63/77 gabor49 válasza:
szia en mindenre nyitott és toleráns vagyok ha gondolod irj 50/f
jan. 21. 05:23
 64/77 A kérdező kommentje:

57-60

Nem bizony, sőt, nem is vagyok ember. Én egy gyíkember vagyok, tudod, mi irányítjuk a világot, ezt az oldalt, sőt, téged is az agyadba ültetett chippen keresztül. Szóval vigyázz :-)

jan. 21. 11:49
 65/77 A kérdező kommentje:

62

Volt és van is. De te, meg az 59 is, feleslegesen kérdezitek mert csak kötekedni akartok, egyáltalán nem érdekel titeket a válasz. Akkor minek törjem magam?

jan. 21. 11:51
 66/77 A kérdező kommentje:

58

Uhhh igeeen :-) szerintem töltsük együtt az éjszakát :-)

jan. 21. 11:51
 67/77 anonim válasza:
Ne etessétek a trollt...
jan. 21. 12:13
 68/77 anonim válasza:
67,én biztos nem etetem a lúzert.
jan. 21. 12:34
 69/77 anonim válasza:
irj!😊 16L
jan. 21. 18:40
 70/77 18042 válasza:

Például én nem rejtem el a nevem nevem, sőt itt egy kép rólam:

[link]

Igaz, hogy nem ember vagyok, hanem egy pentóda. Elég toleráns vagyok az anódfeszültséggel, annak változására alig változtatom meg az anódáramot. Viszont az árnyékolórács feszültségének változását nem tolerálom, mert attól erősen függ az anódáram. Miért ilyen fontos az anódáram? Mert elsősorban attól függ a meredekség, a meredekségtől pedig az erősítés: A=S·Ra·Rb/(Ra+Rb). Mivel a belső ellenállásom (Rb) elég nagy, (MΩ nagyságú) ezért közelítőleg írhatom, hogy A≈S·Ra. És mi az Ra? Az anódhoz kapcsolt külső anódellenállás, melynek másik vége a tápfeszültséghez csatlakozik. A tápfeszültségem pedig elég nagy 200-300 V. Na ez elég nem hétköznapi dolog?

jan. 22. 00:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!