Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért vagytok itt?

Miért vagytok itt?

Figyelt kérdés

Úgy nőttem fel, hogy anyám mindig azt mondta, hogy az képes csak unatkozni, aki buta ember. Igyekeztem az életem ebben a szellemben alakítani. Fellépve erre a platformra azonban mindig azon tűnödöm, kit vagy mit is keresek én itt tulajdonképpen. Unaloműzést, beszélgetőpartnert vagy valakit aki talán ugyanakkora mértékben szenved mint én, vagy éppen hasonló hozzám. Mindig arra jutok, hogy nem tudom. Egyszerűen csak kilyukadok itt, újra és újra, és arra jutok, nincs egzakt, kimerítő válaszom a kérdést tekintve.

Ha ezek után úgy döntesz, hogy írsz nekem, megkérlek hogy ne fedd fel sem az életkorodat, sem pedig a nemedet. Adjuk meg egymásnak a skatulyák nélküli esélyt.

A könyvet is a borítója alapján ítéljük. Az internetnek hála, ítéljük egymást a szavaink által. De csakis az igazat! Legyünk őszinték egymással. Idővel minden úgy történik úgyis, ahogy annak lennie kell.



jan. 23. 22:09
1 2
 1/19 anonim válasza:
Kérdésekre válaszolni?
jan. 23. 22:17
 2/19 anonim válasza:
Kikapcsolódni.
jan. 23. 22:26
 3/19 anonim válasza:
Te most miről beszélsz amúgy? csak mert egyáltalán nem világos.
jan. 23. 22:27
 4/19 anonim válasza:
Hát, én nem a borítójuk alapján veszem a könyveket. Hogy miért vagyok itt? Unaloműzés, társkeresés, beszélgetés.
jan. 23. 23:28
 5/19 anonim válasza:
Egyrészt beszélgetni másrészt unatkozom harmadrészt vannak kérdéseim amiket nem tudok senkivel sem megbeszélni meg szoktam néha segíteni ha tudok
jan. 24. 01:46
 6/19 anonim válasza:
Tudok azonosulni azzal, amit leírtál, és szívesen beszélgetnék veled ha van kedved írj:)
jan. 24. 02:44
 7/19 anonim válasza:

"A könyvet is a borítója alapján ítéljük."

Szerintem ez volt a kakukktojás a kérdésedben.

jan. 24. 05:24
 8/19 anonim válasza:
Részeg vagy?
jan. 24. 05:52
 9/19 anonim válasza:

Egyetértek, én sem a borító alapján veszem a könyvet.

És amúgy én is beszélgetni, hozzám hasonlókat megismerni vagyok itt.

jan. 24. 08:51
 10/19 anonim válasza:
Amikor ezt kiírtad, vagy olyan szinten unatkoztál, hogy már oda sem figyeltél, mit írsz, csak teljen az idő, vagy istentelenül be voltál tépve.
jan. 24. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!