Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nők! Ti mire vágytok?

Lányok, nők! Ti mire vágytok?

Figyelt kérdés

Jöhetnek privátban is a válaszok, szívesen ismerkednék.


28/F


2021. nov. 25. 14:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük az értelmes megszólalást... , de most már egy igazi nőt is szívesen meghallgatnék, hogy mi az ő szíve vágya.
2021. nov. 25. 15:05
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért akarnék bármit is nyerni?

Felőlem hazudhat is... Ezzel inkább magának árt mint sem nekem.

Szopja... Legalább kielégít vele három férfit és talán önmagának is örömöt okoz.

Befejezheted a kötekedést...

2021. nov. 25. 15:18
 3/7 anonim válasza:
Egy mogorva zsenire, aki legalább annyira irtózik az érzelem nyilvánítástól és az érintésektől, mint én.
2021. nov. 25. 17:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy megtalálod. :)
2021. nov. 25. 17:33
 5/7 anonim válasza:
Nem mondhatnám, hogy aktívan keresem. Ami elmondható a megfelelő alany részéről is a kitételek alapján.Szóval én nem vennék rá mérget.
2021. nov. 25. 17:53
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez eléggé veszett fejsze nyele... Mondanám, hogy legalább essetek át egymáson, vagy botoljon meg benned... De félő... Akkor sem mennétek egymás után...

Ebben az esetben akkor kicsit könnyítek rajta. :D Mutatkozzon be úgy neked, vagy te neki, hogy Én egy mogorva zseni vagyok. :) Legyen ez valami intő jel. :)

2021. nov. 25. 17:58
 7/7 anonim válasza:
Egy nyaralóra
2021. nov. 27. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!