Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szingli nők milyen társra...

Szingli nők milyen társra vágytok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 23:54
 1/8 anonim válasza:
Figyeljél ide. Legyen sok pénze, járjon meztelenül négykézláb, és hozza ide a hamutálat amikor kérem.
2022. szept. 16. 00:10
 2/8 anonim válasza:
Legyen szőrös a teste és legyen nagy, vastag farka. Ja és úgy beszéljen h "miaú". Ennyike lenne.
2022. szept. 16. 00:25
 3/8 Camorri válasza:

Ezek a válaszok után (még így is hogy tudom hogy troll válaszok), inkább azt kérdezném a kérdező helyett, hogy "Kapcsolatban lévő lányok, milyen az a pasi, aki a társatok, és mi fogott meg bennük?"


Amúgy ha logikusan kéne végiggondolni, lehet több értelme van a nem szingli nőket megkérdezni, elvégre a szingli csajok nem véletlenül azok.


Vagy B opció, hogy 'ilyen meg ilyen férfi vagyok, kinek van kedve ismerkedni velem?'

2022. szept. 16. 00:36
 4/8 anonim válasza:
Az hogy, nem véletlenül szinglik a csajok az azt jelenti, hogy defektesek mentálisan?
2022. szept. 16. 01:02
 5/8 anonim válasza:
Normálisra.
2022. szept. 16. 03:43
 6/8 anonim válasza:
2. miaú.
2022. szept. 16. 07:52
 7/8 anonim válasza:

Kedves, kérdező!


Azért értelmetlen a kérdés, mert ugyan vannak általánosított sablon sztereotípiák, ám minden eset mélyebben specifikus.


Jómagam magas, sötét hajú, hozzám hasonlóan sportos, ám nem kigyúrt, kecses nyakú, szép álkapocs vonallal rendelkező személyt keresek, akinek stílusa elegáns és letisztult,mint a sajátom.


Arcvonásokban is határozottan tudom melyek tetszenek, dominálnak.


A belsőről nem is beszélve. Roppant összetett.

Olyan személyiséget keresek, akivel a közös pontjaink azonosak, a maradék pedig kiegészíti egymást.


Ehhez helyén kell lennie az önismeretének alapon,hogy "ismerkedéskor egyeztetve" tudja azt, hogy ő is, kit is keres.


Eszmék, tervek, viselkedési formák, tartás, hűség, mentalitás, kommunikáció, szókincs, beszéd stílus, hangnem,adok-kapok elv, egyenlőség, intelligencia, több aspektusos gondolkodás,...stb.


+biciklizés minimum, se cigi, se alkohol. Jómagam kávézni se kávézok.

Szintén több mindenhez értsen, ugyanis sok mindennel foglalkozó alkotó vagyok, kellenek ebben is közös vagy egymást kiegészítő pontok.

(Az exeknek eltörpült az önbizalmuk, csakmert ennyi mindenhez értek... Engem felvillanyoz, ha tudok alkotni a párommal, vonzóbbá teszi.)


Kedvelje a vizet és hasonlóan legyen aktív gondolkodásban, amint reggel felkel.

Agyi zombikkal, mint az emberek többsége, nos, nem kommunikáció képes.


Nálam letisztult milyen személyt keresek.

Ezért vagyok szingli. +egyedül is egész emberként boldog vagyok. Ez az alap tényező kell is kapcsolatba lépéshez.


Fél emberrel, aki nem teljesült ki, nem akarok lenni. Nem a terapeutája, agyturkásza akarok lenni.


Volt 2 ember, akivel lezongoráztam már ezt, majd az önbizalmuk kifordult hűtlenségbe. Majd x évek után felkerestek visszapuncsolva magukat. Kaptak egy nagy nemet.


Hozzám hasonló férfit keresek.

Persze sok más tényező, tulajdonság van még, de nem gépelem le mind.


Azért vagyok szingli, mert nemet mondok. Ismerkedve s nyitott szemmel járva egyszer csak meglesz. Nem kapkodok.


Kedves, 3-as!


Nyitottabb gondolkodás, több aspektusból - ezt nem ártana megtanulnod.

+visszás a kijelentésed a szingli nőket említve.


Ne feledjük: szingli pasi keres szingli nőt normál esetben.


Akkor a szingli pasikkal is baj van a te egy aspektusodból kiindulva.


A szingliségnek rengeteg oka lehet.

Igen, vannak, akik azért szinglik, mert nem egész emberek önmagukban, önismeretük hiányos, nem fejlesztett, önbizalmuk béka popsija alatt. .. Stb.

Az tény nagy %-ban kortól, nemtől függetlenül ez az egyik oka szingliségnek.


Pl depis sráccal, csajszival ki akar összejönni?


Én nem, ezért is alap elvárások egyike, hogy egész/egészséges embert keresek.


Akkor vannak, akik karriert választják, avagy életük belendítése, építése mellett azért nem állnak párba, mert nem akarják a másik felet hanyagolni, mert tisztában vannak a dolgokkal, idővel, igényekkel...stb.


Van amikor ez mellé társul a maximalizmus. S tudja, amint minden a sínre kerül, jöhet a párkapcsolat s így ott is mindent beleadhat.


Van, akinek elhúnyt párja... Ismerek is ilyet.


Van, akinek nem lehet gyereke és nem talál olyan embert, aki ezt elfogadja +szerelembe is esnek. (valakik pedig nem mondanak le arról, hogy gyereket akarnak)


Van, aki kiéli magát, utazgat, szórakozik stb.


Vannak, akik nem tudnak elköteleződni.


Vannak, akiknek elég a szex. Ösztön szinten megrekedtek.


...stb. Biztos vannak egyéb okok is.


S mindezek mindegyik nemre vonatkoznak.


Kit mi fogott meg a párjában?

Nos, azok válaszok is egyén függők. Lehetnek közös halmazok, ám közös halmaz bármiben jelen lehet embereknél.

Hiszen adott dolgok, tulajdonságok nem végtelenek.


Az ember adott dolgok kombinációiból tevődnek össze.

Az viszont rengeteg mindent magába foglal.


Remélem elindulnak a gondolatmenet szálak ebben a tág témában.

2022. szept. 16. 09:35
 8/8 anonim válasza:
Már annyira senkire se vágyom:D Néha iszonyat hiányzik egy társ, akivel megoszthatnám az életem és úgy igazán szeretne engem. Nem nekem való a randizás. Barátokból kapcsolat pedig szimpatikusabbnak hangzik.
2022. szept. 16. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!