Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 18 éves lánynak barátnő?

18 éves lánynak barátnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőm decemberben költözött fel hozzám Budapestre, és sajna azóta sem sikerült találnia egyetlen barátnőt sem, erre lehet rájátszik, hogy kicsit visszahúzódó, de a lényeg ami lényeg 18 év körüli barátnőt keresünk vagyis inkább keres Budapesten, hálás lennék ha tényleg olyan ember jelentkezne aki rendelkezik valamiféle social media felülettel (voltak furcsa emberek)


Rólam nem kell sokat tudni egy átlagos 23 éves srác vagyok,

Köszönöm a válaszokat ha szégyenlős vagy nyugodtan keress privátban!



febr. 12. 18:44
 1/3 anonim válasza:
Social media felülettel??Ez nagyon gáz már...tehát nem az a lényeg hogy:legyél kedves,jóhumorú,szeress moziba járni stbstb.Hanem hogy rendelkezzen rendes social media felülettel.Kösz,nincs szükségem felszines barátságra.
febr. 12. 19:23
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsánat nem fejtettem ki eléggé, tehát a social media alatt úgy értem, hogy legyen egy egyszerű instaja vagy messenger viber akármi, amin tudnak kommunikálni mert volt olyan személy aki nem volt hajlandó felvállalni az arcát és nem volt hajlandó elhagyni a gyakori kérdések oldalát :) csupán ennyi a dolog
febr. 12. 19:41
 3/3 anonim válasza:
Nekem írhat ha szeretne ,17l (és van instám) :)
febr. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!