Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok ti hagynátok egy másik...

Csajok ti hagynátok egy másik lánynak hogy csipkedje a melleteket, és ütögesse a popsitokat?

Figyelt kérdés

Nem leszbikusok az tuti.

Elméletileg jóban vannak a lányok, de nem a legjobb barátnők.

Ha hagynátok akkor miért?

Ha nem akkor mit tennétek?



2022. dec. 21. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Én elég nyitott vagyok, de ez már nekem is sok lenne.
2022. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátom felesége hajlamos volt ilyesmire, mikor még diákok voltunk. Pl viccből megcsöcsörészte a feleségemet, meg hasonlók. Élvezte, hogy minden pasi ezt nézi, vagy nem tudom. Feltűnősködés.
2022. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Én még a kezét sem fogom meg más lánynak. Már az is túl lenne leszbikus nekem..

Hát még puszi meg fenék fogdosás. Nem leszbik, áá, dehogy, még a hajlam sincs meg rá...pfuj

2022. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy nem szeretem ha csipkedik a mellemet, nem. De ha mások között látom, nem zavar, az ő dolguk
2022. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
75%
Lol dehogy, nem is értem ez nemtől függetlenül kiknél normális viselkedés, hogy a másikat csipkedjük.
2022. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Fúj, biztos, hogy nem. Már az is hatalmas bizalmat és szoros kötődést igényel nálam, hogy ne érezzem kényelmetlenül magam, ha a másik megölel, vagy megsimogatja a vállamat. A privát testrészeimhez pedig senki nem nyúlhat a páromon kívül. Megmondanám, hogy ezt most azonnal hagyja abba és soha többé ne csinálja.
2022. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Csipkedni a mellem? Az fáj.
2022. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Én hagynám...
2022. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!