Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Itt 20/F. Korombeli haverokat...

Itt 20/F. Korombeli haverokat keresek programokra. Élni az Életet fiatalon. (?).

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves srác vagyok, nem rég költöztem Magyarországra külföldről és egyáltalán nem egyszerű normális haverokra lelni itt, főleg úgy hogy Külföldi Levelező egyetemista vagyok. Olyan haverokat keresek itt is amelyek szeretik is a kihívást, nem szégyellősek ha pld nudista strandra kerül sor, vagy a szabadban, furdokben nem félnek a mesztelenségtol ,utazni, termál-okba járni, túrázni blablabla bármi ami normális és természetes (nem csak a bulizás).

Mindegy hogy milyen a szexualitásod, én csak haverokat szeretnék szerezni és hogy normális kulturált ember légy, mert én is ezt tudom nyújtani.

Van Önbizalmam és Önszeretetem bőven, szerintem az mindent el mond hogy miért is, ezt is várom a másik féltől mivel csak is úgy tudnak az emberek haverkodni ha egy szinten rezegnek (mentálisan is). Tudtok alá válaszolni vagy privátban.



febr. 14. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nem tudom hogy fér bele a barátságba a meztelenség, meg a nudista strand.. Szerintem senki nem kíváncsi a barátja farkára.. Vagy ha igen, az már nem barátság, hanem több. Meg mik ezek a kulcsszavak, hogy "pénisz, farok"? Te most barátkozni akarsz, vagy szexelni? Nem bántásból kérdezem. Szerintem témakört tévesztettél. Egyébként ettől függetlenül lehetsz tök normális, de nem értem, hogy jön a barátkozáshoz képbe a szexualitás.. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
febr. 14. 23:42
 2/22 A kérdező kommentje:

Szia, azért gondoltam hogy helyes lenne így ki írni mert láttam hogy hasonlót kereső emberkék meg hasonló eseményeket amelyek bevállalósabbak voltak tartalma miatt így tették ki #-el, nagyon sokan válaszoltak rájuk de sajnos nem mindegyik az én korosztályom volt, ezért gondoltam hogy ugyan azokat a # használom. Semmi szexuális nincs ebben, mert akkor nem itt lennék.


Válaszolva amit elsőként írtal, Bevállalósabb baráti körben természetes dolog és a bizalom jelképe, legalábbis az én régi haverjaimmal meg volt ez mind így mindenhová el tudtunk menni mivel alap és természetes dolog, a szexualitást meg csak azért jelzem mert ahogy tapasztaltam TV-rol meg a bulikon hogy Magyarország nem olyan elfogadó sok mindenben, még a fiataloknál se, ezért gondoltam hogy kiírom hogy mindenkivel szívesen haverkodom mert nincs bajom senkivelse, végleg ne legyen kirekesztés a sora.

febr. 15. 00:00
 3/22 anonim válasza:
2: Én elfogadó vagyok, de továbbra sem értem, hogy a szex hogyan fér bele egy barátságba. Sőt, szerintem inkább a rovására menne. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a haverom előtt egy szál pélóban legyek.. Túl intim dolog ahhoz, realitása se nagyon van, nem tudok elképzelni ilyen szituációt, de lehet, hogy csak nem elég élénk a fantáziám..
febr. 15. 00:08
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem szexről sehol, az nem haverságba tartozik, én csak bevallalósabb baráti társaságot keresek, a "bevállalósabbal" nem szexre gondoltam, ha nem olyan programokra mint pld nudi strand, naturista, ennyi, semmi más, csak hogy legyen olyan baráti korom amely szeretne olyan helyekre el menni mint én, vagy hogy ne legyen problémája vele, csak is azért vettem szóra minden egyes szavat hogy tisztázzak mindent. Nem kell meg értened mivel látszik hogy neked ezek a párszor "naturista" programok egyáltalán nem jönnek be.
febr. 15. 00:41
 5/22 anonim válasza:
Lany nem jo?
febr. 16. 10:56
 6/22 anonim válasza:
Kicsit ellentmondásba vagy. Kiirod a farok meg a pénisz szót a kulcsszavak közé, közben meg csak haverkodni akarsz. Csak szólok, hogy a nudista strandon ez a kutyát nem érdekli és a nudista barátaimmal soha nem szokott ez téma lenni.
febr. 16. 12:49
 7/22 anonim válasza:
6# Egy troll a kérdező.
febr. 16. 12:53
 8/22 anonim válasza:
Nudizás kozbe akar farkakat nézegetni
febr. 16. 13:01
 9/22 anonim válasza:

1

két igazi jó barát BFF közt azért megeshet a szex is. legalábbis bizonyos lightos formája.

febr. 16. 13:46
 10/22 anonim válasza:
9# Nem, nem eshet meg. Az már más kategória. Nekem fiúként eszembe nem jutna a legjobb barátommal szexelni, sem meztelenkedni előtte. A barátság egy lelki kapcsolat és a testiség nem fér bele, max ölelés, kézfogás, de semmi szexualitás. De egy fiú-lány barátságba sem fér bele a szex, mert onnantól ez már inkább szeretői viszony, vagy dugópartner...
febr. 16. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!