Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, hogy engem is...

Mit tehetnék, hogy engem is hívjanak közös programokra?

Figyelt kérdés
Konkrét eset: mindenki most ért pestre az egyetem miatt. Csoportba küldtek képet, hogy már össze is ültek beszélgetni, meg szórakozni, nyílván csak engem hagytak itthon, anélkül, hogy bármit is szóltak volna. Őszintén szólva picit zavar, hogy én mindig csak akkor jutok eszükbe, ha éppen suliban találkozunk. Javítani akarok ezen, szeretnék picit jobban közéjük tartozni. Ti mit tennétek, hogy jobban beilleszkedjetek egy társaságba?
2022. szept. 4. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Többiek koleszosok, te pedig otthon vagy albérletben vagy?
2022. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól rátapintottál a lényegre :D egy olyan 25-30 perc sétára lakok tőlük. Csak sajnos valahogy ezt sem tudom kifogásnak elfogadni, mert egyszer megkérdeztem egyikőjüket, hogy nem megyünk e el egy szórakozóhelyre, amire igent mondott. Csak ők közben aznap összeültek, és elmentek, amiről nekem megint elfelejtettek szólni.
2022. szept. 4. 23:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt így leírva valami feltűnt, lehet nem nyitok feléjük eléggé?
2022. szept. 4. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen kívülesel a hatáskörön. Most képzeld el, ottvannak, együtt kajálnak, főznek, mosnak, aztán valaki felveti hogy “he, leugrunk a margitszigetre?” Ott helybe mindenki összerakja magát és már indulnak is. Senki nem gondol azokra akik nem abban a lakásban laknak.

Szóval ne vedd személyesnek.

Te neked kell proaktívan folyamat rájuk írnod: “he mentek valhova? Elmegyünk este a xyba?”stb.

2022. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Koleszban ez úgy megy, hogy a legtöbb találkozó spontán alakul. Ha te akkor pont nem vagy ott és valaki nem érzi azt, hogy rád mindenképpen szükség van, akkor egyszerűen kimaradsz. Valahogy ezen a ponton kellene változtatni, de úgy, hogy ne legyél közben pióca sem. Talán a bulik szervezőjét (ez számosan kevés ember szokott lenni) kellene barátságosan hátba veregetni és megadni a számodat neki, hogy legközelebb ha mennek valahová, csörögjön rád, aztán meghívod egy sörre.
2022. szept. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoktak hívni, ha suliban találkozunk, és este mennek, akkor hívnak általában, csak ez általában 1-2 hetente 1 alkalom. De végülis jobban belegondolva, nem hülyeség amit írtok, ha belegondolom magamat a helyükbe...
2022. szept. 5. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudsz, hogy mikor velük vagy, jól elvagytok, jó társaság vagy. Ha nem akarnak hívni, akkor nem fognak, tök mindegy.


Ha akarsz menni, megkérdezed lehet-e csatlakozni legközelebb, vagy feldobsz egy programot hogy van-e kedvük hozzá. Ha nem, hagyod a pcsába őket és keresel más embereket.

2022. szept. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!