Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnél valakivel őszintén...

Szeretnél valakivel őszintén és gátlások nélkül beszélgetni, aki elfogad olyannak, amilyen vagy?

Figyelt kérdés

33 éves srác vagyok. Talán jobb lenne férfit írni, mert ebben a korban már ez lenne elvárt, de nem lennék vele őszinte. Nem igazán vannak barátaim. Vannak, de nem nincs olyan, akivel napi vagy akár heti szinten beszélünk. Mindenkinek megvan a saját élete és úgy érzem, hogy mindenki gyorsabban halad nálam. A normál tempójukban haladva maguk mögött hagynak, én pedig csak visszahúznám őket.


Bár soha nem voltam túlzottan jó az ismerkedésben, régebben mégis jobban ment és mindig volt egy olyan jó barátom, akivel tudtam beszélgetni, de eőbb-utóbb valahogy mindig elüldöztem őket magamtól. Egyre nehezebb újra próbálkozni, de úgy érzem, hogy szükségem van valakire.


Őszintén szólva nem tudom, hogy mit tudnék nyújtani annak, aki esetleg érdeklődne. Lehet velem animékről beszélni, az élet nehézségeiről, az emberi pszichéről, filozófiáról. Nincsenek nagy elvárásaim. Ha szeretnél valamit mondani, figyelmesen meghallgatlak. Lehet velem beszélni angolul, nyitott vagyok új dolgokra.


Depressziós? Kétségbeesett? Cringe? Valóben. De nem lehet, hogy ezzel én vagyok így egyedül. Lennie kell valakinek, legalább egy embernek, aki hasonló cipőben jár! Ha ezt olvasod és úgy érzed, hogy nem szeretnél tovább egyedül érezni magad, akkor írj. (pref girls)


Valószínűleg nem lesz ebből semmi, de legalább megpróbáltam.


inb4 cringe senki nem fog írni :dd

inb4 shak zegzelni akar xdd


febr. 22. 23:56
 1/2 anonim válasza:
. (Ne írj privátot.)
febr. 23. 00:07
 2/2 anonim válasza:

Nekem tetszik ez a bemutatkozó szöveg. Szurkolok, hogy más is így legyen vele.


(ne írj, én zárkózott, bizalmatlan vagyok ahhoz, hogy itt barátkozzak)

febr. 23. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!