Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy kicsit félénkebb, visszafo...

Egy kicsit félénkebb, visszafogottabb srác irányában, hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Amolyan haverság extrákkal kapcsolatban mi fér bele? Csók? Elhívtam randira, viszont félek, hogy majd szó nélkül maradunk és ülünk csak egymassal szemben mert nem mer lépni. Laza kapcsolatot akarok.

febr. 26. 00:06
 1/8 anonim válasza:
febr. 26. 00:16
 2/8 anonim válasza:

Ne nyomulj nagyon rá, beszélj, érdeklődj felőle.

fiatal vagy felnőttek vagytok?

febr. 26. 01:16
 3/8 anonim válasza:
Inkább hagyd
febr. 26. 06:20
 4/8 anonim válasza:
Lehetsz vele dominánsabb kicsit, azaz jobban kezdeményezőbb.
febr. 26. 07:02
 5/8 anonim válasza:
Hát ilyen esetben nincs mese, neked kell kezdeményezned szinte mindent. Előtte azért tehetsz próbát mindig, adod ezerrel a jeleket, hátha lép, ha nem lép akkor lépsz te. Nem szégyen, egyenjogúság van, vagy mi. Engem is szedett már fel nő :)
febr. 26. 18:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy csak félénk vagy miért nem lép. Tett már utalást arra hogy jó a S.gem, racsapna a combomra. Már egy ideje nem taliztam vele és randira hívtam facen azt írta oké rendben lehet róla szó de azóta semmit nem írt.
febr. 26. 23:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Még eddig kettesben sosem voltunk, csak baráti társasággal.
febr. 26. 23:24
 8/8 anonim válasza:

próbád meg kezdeményezz te

ahogy az előttem szólók mondták, dominánsabbnak kell lenned

febr. 27. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!