Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lett velem tartózkodó/vi...

Miért lett velem tartózkodó/visszafogott/hűvös/kimért az a srác (akinek minden bizonnyal tetszem), aki korábban nagyon is közvetlen, nyitott, érdeklődő, viccelődő, társaságomat kereső volt felém?

Figyelt kérdés

Tudniillik, hogy mindketten 22 évesek vagyunk (én, a kérdező vagyok a lány), egy diákmelóhelyen történik az egész, időnként (többet-kevesebbet) egy műszakban dolgozunk napi 8 órát egy gyárban (kb. havonta 6-8 alkalmat)

Tudniillik még, hogy fokozatosan kezd(t)em erősen megkedvelni a srácot (bár nem minden tekintetben az én esetem, emiatt dilemmám is az ügy), fellelkesedni iránta.


De a lényeg, hogy korábban (ősszel, kora télen), amikor is igazából elkezdtünk egymással kommunikálni, többet akár együtt csak kettesben dolgozni egy munkán, akkor nagyon közvetlen, nyitott, humoros, heccelő, vicces, jófej volt velem - ami nekem nagyon jól esett. Jól kijöttünk. Akkor ismergettem meg őt. Aztán most lassan már 2 hónapja nagyon visszafogott lett velem, visszavett a korábbi laza, könnyed stílusából velem - és ha együtt osztottak is be, vagy csak összefutottunk/futunk a munkahelyen, nehézkesebben kapcsolódik velem, már nem annyira közvetlen velem, persze beszélünk valamennyit, de eléggé tartózkodóba ment át, kimértebbe....

Pedig!! Sztem, és ahogy látom rajta (a tekintetén, a gesztusain, ahogy távolabbról is kiszúr a gyárban, odanéz), eléggé tetszhetek neki, sztem idővel, az elmúlt 4-5 hónap alatt lehet hogy komolyabb érzelmei is szület(het)tek felém. Ezt nem hiszem, h én "halózom" be, hisz annyira "egyértelműen" (!!) látom rajta olykor, ha a közelében vagyok. De elég csendesbe ment át, kicsit befeszültebbe, pl. a héten is amikor párszor ő is ott volt ahol én is dolgoztam.


?: Miért váltott a viselkedése felém?


2015. jan. 31. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
megírtad a miértjét..komolyabban tekint rád,ezért húzódik vissza valószínű fél
2015. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megijedt a kapcsolat szagától
2015. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem, hogy ezért a "komolyabban való rámtekintés" miatt lett komolyabb...


De ez így olyan rossz... :/ attól még, miért nem lehet baráti velem, ahogy "régen"?!


am sztem sejtheti, érezheti, hogy engem is fűz hozzá valami, h nekem is bejön


Am ma is, jöt váltásba éjszakára a munkába, és amikor odajött ahol dolgoztam én is a többiekkel, nem is jött oda felém, köszönni, meg h mi újság ... korábban, tuti megtette volna, de ma már nem ilyen oldott felém...


ez mindig így lesz máér? :(

2015. jan. 31. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen régebben.

Ismerkedtünk a lányal és mikor kezdett komolyabbra fordulni megfutamodtam:)

Segíts neki:)

2015. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!