Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik maguk alatt vannak?

Figyelt kérdés
Az jutott eszembe, hogy nem mindig, de azért elég gyakran olvasni olyat, hogy sokan magányban szenvednek, maguk alatt vannak és szeretnének ebből kitörni, de nem mindig tudják a kezdő lépést megtenni. Arra gondoltam, ha esetleg valakinek van valami, ami nyugtalanítja az írjon és hátha sikerül túl lendülni ezen a holtponton. Vagy már az valami, ha kibeszéli magából.
márc. 11. 17:37
1 2
 1/12 anonim válasza:

Én szerencsére már túl vagyok ezen, bár nézhetjük úgy is, hogy most is "magam alatt vagyok", de messze nem annyira, mint régen.


Mostanság nem jött össze sok dolog, de még így is elég pozitívan állok a dolgokhoz, csak bizonyos téren eldöntöttem, hogy változtatok.

márc. 11. 17:45
 2/12 anonim válasza:
Gyakran, pedig nem élek magányosan.
márc. 11. 17:50
 3/12 anonim válasza:
A csávók nagy része magányos
márc. 11. 17:51
 4/12 anonim válasza:
#3 ezt egy szintén csávó mondja?
márc. 11. 18:23
 5/12 anonim válasza:
K*rvára senkit nem érdekel, hogy mi van velem, vagy bárki mással. Hiába mondod el akárkinek a bajod, meghallgat, de nem fogja érdekelni. Vagy rosszabb esetben ellened fordítja.
márc. 11. 20:40
 6/12 anonim válasza:

Igen ilyen ha csávó vagy

Ha csajnak születtél volna mindenki meghallgatna meg kérdezgetné hogy mi a baj

márc. 11. 21:09
 7/12 anonim válasza:

"A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak – amig a fejedben vannak, határtalannak tünnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőkként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. S ha még is megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs,aki megértsen."

Stephen King

márc. 11. 23:03
 8/12 anonim válasza:

#6

Sajnos ez igaz.


Látod, most sincs itt egy lány se hogy az ellentétjét bizonyítsa.

márc. 12. 11:37
 9/12 anonim válasza:

Jajj de igaz a #7 idézete.


Nem vagyok magányos, de magam alatt vagyok. Már rég óta. De felesleges elmondani bárkinek is, beszélni róla, úgysem változik meg semmi. Minek beszélni róla idegeneknek? Mikor azt sem tudja az ember ki az a másik.

márc. 12. 12:04
 10/12 anonim válasza:
#6 Ja, mert ha csajnak születsz és megkérdezik mi a baj attól már egyből meg van oldva. Hát pont nem. Ha elmondod sem fog semmi változni, ezért jobb is ha magad oldod meg, míg másokra, kik mit sem tudnak csak mosolyogsz. Nem hiszem, hogy ez nem függő.
márc. 14. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!