Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Wowban egy tapasztalt...

A Wowban egy tapasztalt farmoló tudna segíteni hogy mivel tudnám kifarmolni a wow tokent? Legfőképpen olyanok segítségét szeretném, akik maguk is farmolják minden hónapban a tokent, de természetesen minden segítségnek nagyon örülök.

Figyelt kérdés
Rengeteg videót néztem már a world of warcaftról, hogyan s mint lehetne farmolni a game time-ot, vannak rá igen jó módok, de nekem nagyon kínai a dolog, ezért szeretném valaki olyan segítségét, aki ért a dologhoz és magyarul tud nekem segíteni.

2017. máj. 18. 18:17
 1/7 Csiß ***** válasza:
Sajnos egy tapasztalt farmoló nem képzi ki a konkurenciát :)
2017. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos ezzel határozottan egyet értek, csak nagy elkeseredésemben gondoltam kiírom, hátha valaki mégis tudna nekem segíteni :(
2017. máj. 19. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:

első körben én amondó vagyok, hogy ne wow-ozz, elcseszi az életed, bármi más játék mehet, de a wow egy gonosz játék.


egyébként ha már nyomod, érdemes az AH-ban goldot keresni. ha grindelsz, farmolsz rámegy a fél életed. okosan, ügyesen figyeld, mi megy jól AH-ban és kerekedj vele, akárcsak a real life tőzsdén. vegyél minél többet ha olcsó, add el jó drágán ha kevés van bent. kell hozzá persze kezdőtőke és nekem a wotlk óta nincs wow élményem, de ott ezzel a módszerrel nemvoltak "anyagi gondjaim".

2017. máj. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valóban úgy lehet. Megvettem 1 hónappal ezelőtt a battlechestet, majd rá 1 hétre a legion is (mivel elértem a 100-as határt) Ezek után teljesen belemerültem, és elhanyagoltam úgy a szociális életem, mint minden mást. Komolyan, elfelejtettem enni/inni, és elvesztettem az időérzékemet is hétvégente. Srácok, abbahagytam a world of warcraftot, hihetetlen jó játék, és pontosan ezért annyira veszélyes!
2017. máj. 22. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértünk. én 2010 nyár végétől toltam 2012 december közepéig. az mentett meg és nemkamu, hogy el akartam adni KP-ért az accomat és átvertek, ellopták a dolgokat. ma már nem bánom, mert talán ez mentett meg a súlyosabb problémáktól. a 2 év alatt tartottam egy kb 5 hónapos szünetet komoly külső nyomásra, de a visszatérés után csak méginkább hardcore-ba nyomtam. 4800 órát öltem bele így a másfél év alatt, ágyból gép elé, gép elől ágyba volt a szitu, nem érte meg. azóta sem tudnék mondani megközelítőleg sem olyan jó és élvezetes játékot, bár hozzáteszem, hogy csak a BC-WotLK kiegekre értem ezt, az utána következő kiegekkel szerintem elkezdődött a leáldozása, kénytelenek voltak beszippantani casual playereket is stbstb. teljesen mindegy mivel mással játszik az ember (esetemben csgo és dota2), de a wowot abba kell hagyni amint lehet.
2017. máj. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csiß ***** válasza:
Nem bántásképp írom,de azért azt tanácsolni valakinek,hogy ne tolja a wow-ot,mert Te gyönge akaraterővel rendelkezel (rá kattantál mint a sz@r) olyan,mint ha azt mondanám valakinek,hogy ne egyen pizzát,mert Én múltkor meghíztam tőle.Nem vagyunk egyformák,nagyon sokan jól tudják kezelni az olyan dolgokat,mint a játék.Vannak gyönge emberek,akiket beszippant és elvesztik a kontrollt,de ezért még nem kell másnak azt tanácsolni,hogy kerülje el.
2017. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csiß oké tegyük fel, hogy egyetértek az objektivitás jegyében. Csak elfelejted azt a tényt, hogy amíg más játékokban, ha nem veszed olyan komolyan, akkor is tudod élvezni és kiélvezni majdnem a teljes contentet. A wow viszont minden egyes képkockájával és apróságával már alapból arra sarkall téged, hogy függj bele a játékba. Mikor pedig felhúztad max szintre, akkor indul csak be igazán, hiszen a te felfogásoddal maximum ócska 5fős dungeon-okat meg normal instákat tologatsz; meg nyomod a bg-ket, ahol valahol a scoretábla alsó felében tengődsz és kapsz egy értéktelen középszerű karaktert. ahoz hogy igazán és teljes értékűen élvezni tudd a játékot, igenis rákell szánnod egy napnak több mint a felét a gameplay-re, felkell adnod irl dolgokat, hogy ott lehess a hardprogress raid-eken vagy told az arena felső kategóriáit, bár kitudja, hogy a mostani kiegeket mennyire butították már le ilyen szinten. de ha te a "jól kezelős" gameplay-eddel felmutatsz egy hardprogress mythic raidgeart és a pvp season-okban rendszeresen kiszedsz legalább 3-4 top pvp set elemet, akkor megemelem a kalapom... ja az olyanokról nembeszéltem, hogy achik, profok, nem autistákból álló guildtagság, jól gearelt altkarik stb.
2017. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!