Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Facebookcsoport ahol párok...

Facebookcsoport ahol párok vagy gyerekes családok ismerkedhetnek?

Figyelt kérdés
akiknek pl. nincsenek szülők vagy testvér( vagy csak összejárna másokkal is), hogyan lehetne egy fb csoportot létrehozni ahol családok megismerhetnék egymást, és beszélgetésekből kialakulna barátság akár 2-3 család között( akinek nem adatott meg nagy családi összejövetelek,de hiányolja) a gyerekek együtt játszhatnának,vagy csak simán párok. programokra eljárni,strand vagy otthon kártyaparti,bogrács ilyenek. persze amikor már kialakul. aki messzebb lakik egymástól,az se lenne gond,akkor olyan lehetne mint egy távoli rokonlátogatás,hiszen nyaralni menni elég drága,régen egymásnál nyaraltak az emberek.esetleg van már ilyen csoport? ha nincs ,van ötlete valakinek milyen címmel kéne létrehozni,és hogyan találnak rá az emberek?
márc. 20. 04:06
 1/4 anonim válasza:
Szia,ezer éve gondolkodtam ilyen csoporton...
márc. 20. 05:09
 2/4 anonim válasza:
Osztálytás szülei nem opció?
márc. 20. 07:48
 3/4 anonim válasza:
Esetleg ide is ki lehetne írni egy erre irányuló kérdést és kiemelni, hogy sokan és többet lássák. Aki vevő lenne ilyesmire, össze tudna barátkozni. Egyébként szerintem az ötlet jó! A kérdés pl. kb. így hangozhatna: Gyerekes családok, van kedvetek barátkozni, közös programokat csinálni? A kérdés alá pedig odaírni, az alábbi adatokat tüntessétek fel, hogy egyszerűbb legyen a dolog, lakhely, gyerekek száma, kora és neme. Ez azért fontos, mert akinek mondjuk 2 éves a fia, nem biztos, hogy egy 10 éves lány szüleivel kéne barátkoznia.
márc. 20. 07:55
 4/4 A kérdező kommentje:
igen :) helymeghatározó is jó lenne. pl iwiwen beállítottam a várost és így megtaláltam ismerőseimet,de facebookon csak névről lehet keresni. ez miért van így?
márc. 20. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!