Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Összevesztem egy Facebook-csop...

Összevesztem egy Facebook-csoport moderátorával a csoporton kívül, mire ő bosszúból kidobott a csoportból. A csoport szabályai ellen nem vétettem. Mit tehetek, kihez fordulhatok? Ez hatalommal való visszaélés!

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 22:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%

Semmit. Ha az övé a csoport, azt enged be tagnak akit ő akar.

Némelyik ezáltal úgy érzi, hogy hűű de rohadt nagy hatalom van a kezében és Istennek képzeli magát.

Hagyd azt a csoportot, keress másikat amelyik hasonló témájú.

2023. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Csinálsz egy kamuprofilt és kész.
2023. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

2/2


Ja... kamu profillal meg az a baj, hogy ha csinálsz, x idő után kidob a facebook és megkér, hogy hitelesítsd magad, hogy valóban te vagy az-e!

Aztán nem enged tovább, úgyhogy ez a kamu profil gyártás bukta!

2023. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A másik, meg ha sikerül is csinálnia kamu profilt, 99,9%-ban visszautasítja szinte az összes csoport a kérelmét, mert nincs 1 hónapos a profilja.
2023. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Kérdezőnek pedig annyit, hogy egy csoportban ha valaki így viselkedik, nem tudsz mit tenni ellene, ez nem "hatalommal való visszaélés", amit mondasz, az teljesen más fogalom, semmi köze a közösségi oldalon levő csoportokhoz, ott mindenki azt csinál amit akar, ráadásul szinte szabadon.

Jelenteni sem tudod a csoportot, mert ha jelented, úgyse fogja törölni azt a facebook, mert "nem ütközik közösségi alapelvekbe".

2023. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van gondolom egy nevenincs csoportja, pár százacska taggal,akik néhanapján nézik a szarját :D Hűűű de nagy hatalma van, kidobott abbol a csoportból téged... Kb agyilag annyit is ér az ember, mert gyerekes viselkedés.

Az ilyen embernek kisebbségi komplexusa van és kb most azt hiszi jól megszivatott.


Inkább írj neki egy levelet: "Na hálistennek kidobtál a szarodból is, úgy se ér csak annyit mint te semmit...."


Velem is megesett ez már,kb ehhez hasonlót írtam neki, még éjfélkor is csipogott a telefonom úgy berágott :D


Hidd el, az ilyen kisebbségi komplexusos hatalommániás embernek ez a leggyengébb pontja ha kritizáljuk :)

2023. aug. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hatoska: Ez nem nevenincs csoport, hanem egy közel 15 ezres létszámú, menő szóvicces csoport! Ráadásul van vagy 5 moderátor; nem az az egy rohadék birtokolja a csoportot. Csak sajnos az egyik a barátja, a másik nem válaszolt nekem, a többinek meg nem emlékszem a nevére...
2023. aug. 20. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:

": Ez nem nevenincs csoport, hanem egy közel 15 ezres létszámú, menő szóvicces csoport!"


Akkor ez nem egy komoly csoport,például ahol városügyekkel vagy jogokkal foglalkoznak...


Csinálsz egy kamu profilt kamu profilképpel és probléma megoldva...

Gondolom nem mind a 15 ezer tagnak van profilképe...

2023. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ma 18:51


Fentebb már írtam hogy kamu képpel kamu profillal egy csoportba se vesznek fel, hiszen szinte mindenütt az az elvárás hogy a tagok valós profillal és valós saját képpel rendelkezzenek!

Másrészt a facebooknak is fel fog tűnni hogy a profil nem valós, így percek kérdése és kidob a rendszerből és hiába "igazolod magad", nem fogsz vele előrébb jutni, a kamu profilt törölni fogják!

Tapasztaltam mert már a hecc kedvéért csináltam már ilyet.

2023. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha annyira visszaakarsz kerülni kérj bocsànatot az illetőtől mond hogy sajnàlod és ezt nem így akartad, vagy irj egy masik moderatornak aki feloldja a tiltasodat
2023. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!