Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Szabados Ágnesnek,...

Szerintetek Szabados Ágnesnek, az RTL Klub híradósának a "Nincs Időm Olvasni Kihívás" (NIOK) nevű Facebook-csoportja és Instagram-oldala is egyaránt csak a pénzről szól, amivel bevezette a könyvesboltjait?

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen a pénzről szól. A könyveket, amiket "el kell olvasni" a kihívás során, kiadja újra, természetesen jól felárazva. A niokos libák meg persze, hogy az új csilli-villi kiadást fogják megvenni 5000-ért ahelyett, hogy antikvárból megszereznék 500-ért.
2022. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy kiábrándult NIOK-tag vagyok. Több, mint három évig voltam a csoport tagja, és szerettem benne lenni. Az elmúlt közel két és fél évben azonban azzal, hogy a NIOK túlságosa "nagyra nőtt", valami nagyon megváltozott, és nem a pozitív irányba. Az csak egy dolog, hogy fizetőssé váltak a korábban ingyenes rendezvények, de Szabados Ágnes sem olyan közvetlen már a tagokkal, mint korábban, legfeljebb a boltjában, de akkor is csak azért, hogy vásároljanak Tőle...

Többen is panaszolják, hogy azelőtt sokat posztolt a csoportban, ami gyakorlatilag mára teljesen visszaszorult (kivéve a közös könyv és a programok reklámozását), miközben amiről szólnia kellene, és amiért indult ez az egész, a havi könyvklubot kivéve csoporttagok posztjaira, kérdéseire, hozzászólásaira csak elvétve, vagy egyáltalán nem reagál.

Ennek tükrében sajnos kijelenthető, hogy a közösség mára nem több a Libertine Könyvesbolt óriás reklámtáblájánál, amihez Szabados Ágnes már csak a nevét adja. A csoport korábbi legjobb programja, a meghitt könyvklub sem szól már másról, minthogy olyan könyveket olvassunk, ami természetesen kapható a boltban, sőt néha már csak ott kapható, vagy megrendelhető tőlük a webshopban...

A beszélgetések vége pedig csak a programok ajánlgatásairól szól, élen az újonnan megnyílt szegedi könyvesbolttal...

Nem ezért lettem NIOK-tag, hanem az olvasás szeretete és a közösségteremtő ereje miatt, ami mára teljesen kiveszett belőle. Úgy gondoltam, hogy a Szabados Ágnes vezette közösségben nem a pénz és az önreklámozás lesz az úr. Tévedtem. Az egész semmi másról nem szól, csak a haszonszerzésről.

2022. okt. 6. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő már üzletasszony, nem ér rá posztolgatni...
2022. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom, de őszintén szólva kit érdekel?

Ha ezzel ösztönöz embereket arra hogy olvassanak (és ne csak idétlen szennyet) akkor az hatalmas pozitívum.

2022. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4


Akkor szerinted a Sóher Norbi meg a Kasza Tibi üzletével sincs baj? Mert hát mondhatjuk, hogy a cél nemes, le akarnak fo9gyasztani embereket, csak hát a módszer megkérdőjelezhető, és mivel olyan dolgok fogyasztását írják elő, amit csak tőlük lehet megszerezni, ezért valójában csak üzlet az egész.

2022. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy motivál(na), de kizárólag csak Budapesten, a Szegeden meg újabban a Szombathelyen. Ez utóbbi két helyre meg úgy megy már, mint aki hazajár, ráadásul mindig ugyanabba a könyvtárba... A többi magyar város (egy, max. két kivétellel) és csoporttag pedig nem számít... Hamar abbahagyta a korábban beharangozott nagy országjárását, pedig biztosan hívják sok helyre, csak lehet, hogy ott keveset fizetnének a "motivációért"... Ágnes üzletasszony így inkább kedvesen mosolyog a Libertine Könyvesboltban, miközben hogy-hogy nem, még celeb is lett belőle híradósként...
2022. okt. 6. 14:57
 7/7 A kérdező kommentje:
#1 + Igazad van, jól kihasználja a NIOK-tagok jóhiszeműségét és hülyét csinál belőlük...
2022. okt. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!