Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kecskemét környékéről beszélge...

Kecskemét környékéről beszélgetni, programokat szervezni valaki(k)?! (F)

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem ide, otthonról dolgozom napközben és ezek miatt idáig nem lettek környékbeli ismerőseim, barátaim, akikkel programokat szervezhetnénk, vagy akár csak elmehetnénk a Dombra, vagy az Arborétumba sétálni, beszélgetni egy jót az élet dolgairól. Azért ez élőben mégiscsak kellemesebb, mint írogatni a végtelenségig és a tavasz-nyár miatt adja is magát, hogy kivonuljon az ember a friss levegőre. Új helyeket is szívesen megismernék, viszont nem vagyok az a valahova órákra beülős típus, inkább az aktív találkozókat preferálom a szabadban, ezért hasonszőrű partnereket keresnék. Eddig introvertáltabb voltam, kerestem a helyem a világban, most már viszont nyitnék. Idősebb korosztállyal és a nőkkel jobban kijöttem mindig is, de persze férfiak is jelentkezhetnek, hagyományos értelemben vett haverom úgysem sok volt még. Ha ezek alapján látsz bennem potenciált, írj ide, vagy privátban, ha pedig nem jelentkezik senki, akkor így jártam, attól még lesz holnap. :)


33F


márc. 25. 17:10
 1/3 anonim válasza:
Én is kecskeméti vagyok. 28 F
márc. 25. 17:16
 2/3 anonim válasza:

Én csak azt szeretném mondani, hogy "Mennyi kecske, mennyi mét! Legyen ez a hely..Kecskemét."


Ba dum tsss!

Ksznm szpn.

márc. 26. 00:00
 3/3 anonim válasza:
Kecskemét egy kihalt város. Szinte csak gimiseket látni az utcán és kéregető vagy balhézó romákat no meg városi terepjáróval közlekedő pénzes prolikat. Közösségi terek régóta nincsenek, fojtogató a légkör. Itt minden a nyugdíjasoknak és sokgyerekes családoknak "épül". A város lakossága folyamatosan csökken. Kb. az összes osztálytársam elköltözött innen. Menj inkább Pestre, kb. 1 órányira, 1 óra 15 percre van. Nem feltétlenül költözést értek ezalatt, hanem feljárogatást. Ott van értelmiség, kultúra, kirándulási lehetőségek, közel van minden (oda futnak össze a vasútvonalak, főutak), magasabbak a bérek, több ember van, több ember, akivel megismerkedhetsz, akár barátként, akár párkapcsolat céljából. Az Arborétum és a Domb gatya, 1 alkalom után full unalmas lesz. Ahogy tehetem, lelépek erről a lepratelepről.
márc. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!