Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kecskemét és környékéről van...

Kecskemét és környékéről van valaki (Nő) akinek lenne kedve ismerkedni/randizni? Környéket inkább Dél-Alföld fele preferálom.(Városföld,Jakabszállás,Kistelek Stb.)

Figyelt kérdés

Huszonhat év alatt már kezdek magányos lenni. Eddig átmeneti kapcsolatom volt abból se sok (egykezemen megtudnám számolni)


Szorgalmasnak tartom magam, és mások is!


Szeretek Túrázni,Mozibajárni,Zenét hallgatni,Ps-n játszani.


Ugyan akkor szeretek itthon dögleni

A munkát vetem meg talpra esettnek tartom magam, ezt el is várom a másik féltől.


Barátilag levagyok égve, az igazi barátok pedig már családos Apák.


Szeretek egy párkapcsolatban igényes és oda figyelő lenni (kinőltem már a zsákbamacskákat ennek tudatában keressük egymást)


Egyenlőre ennyit írnék, nem szeretnék senkit untatni. Puszi


2022. szept. 3. 00:43
 1/7 anonim válasza:
Alapvetően egész szimpatikus vagy, csak az a vicces, hogy még soha nem volt komoly kapcsolatod, de azt írod, szeretsz egy párkapcsolatban ilyen meg olyan lenni:D
2022. szept. 3. 00:58
 2/7 A kérdező kommentje:

Neharagudj meg! De igazad van

Javítanám azt az egész részt: " Szeretnék a párkapcsolatban illedelmes és oda adó lenni"


Még egy hibám, hogy a munkát pedig "NEM" vetem meg.

(Ez akár lehet egy kapcsolatban hátrány... javarészt a szombat-vasárnapom szabad)


Ezt a Munka-Kapcsolat dolgot sokat hallottam kollégáktól. És félénk is vagyok hogy ez miatt bebukhat

2022. szept. 3. 01:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretem nagyon a cicámat😻
2022. szept. 3. 01:16
 4/7 anonim válasza:
A macska már pozitívum <3
2022. szept. 3. 14:47
 5/7 anonim válasza:
1 vagyok, ja amúgy igen, az is feltűnt, de azt a részét azért értettem (munka).
2022. szept. 3. 15:02
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1 milyen zenei stílust hallgat?

Milyen területen dolgozik?

És honnan ír?

Hány Cm méter magas?

Haj, illetve szeme színe?

Fitness vagy inkább lazábban veszi minden napjait?

2022. szept. 3. 17:03
 7/7 anonim válasza:

Szia

Aktuális még vagy már megtaláltad azt amit kerestél?

2023. aug. 28. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!