Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik nem homofóbok és szívesen barátkoznának egy leszbikus nővel? 27N

Figyelt kérdés
Csak barátkozni szeretnék semmi mást!

ápr. 20. 09:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de szerintem semmi közöd nincs hogy kivel szeretnék barátkozni...Másrészt a legtöbb pasi (tisztelet a kivételnek)nagyon nem barátkozos szándékkal írnak rá a nőkre..Ugyanis tapasztaltam már...
ápr. 21. 06:54
 12/24 A kérdező kommentje:
Ha pedig nem tetszik a kérdés amit kiírtam tovább lehet görgetni.Hiszen semmit sem muszáj megnézni vagy akár kommentelni hozzá😌Legyen szép napod!
ápr. 21. 06:56
 13/24 anonim válasza:

Például te kellene rájuk írj, és akkor több eséllyel találnál normálisat.

Ne csodálkozz hogy azok akik rád írnak, többet akarnak. Ők vadásznak.

ápr. 21. 10:14
 14/24 anonim válasza:
Milyen barátra vágysz? És merre?
ápr. 21. 23:05
 15/24 anonim válasza:
Irj
ápr. 22. 13:11
 16/24 anonim válasza:

De merre keresel baratokat ?

Mert en szivesen dumalgatok barkivel pl kutyasetaltatas kozben. De pl netes potyogesre mar nincs idom. 😃

ápr. 22. 20:26
 17/24 anonim válasza:
Bocsika, szerintem undorító két nő együtt és bele gondolni is rossz. Nem tudnám elképzelni hogy nővel... fuj
ápr. 22. 21:11
 18/24 anonim válasza:
Ez hogy jött ide? Nem volt kérdés.
ápr. 22. 22:06
 19/24 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es hol a bánatba olvastál te olyat amiből ez jött?🤔🤔
ápr. 22. 23:14
 20/24 anonim válasza:
Úgy jön ide, hogy nem jó azzal barátkozni akitől undorodsz.
ápr. 23. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!