Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Igazuk lehet nekik?

Igazuk lehet nekik?

Figyelt kérdés

Akik azt mondják, hogy régen itt hamarabb lehetett barátkozni.

Még új vagyok itt és kevés barátom van.


ápr. 20. 19:23
 1/8 anonim válasza:
Igen, igazuk van és jobban is lehetett itt barátkozni, mert teljesen más volt a felhasználói felhozatal.
ápr. 20. 19:29
 2/8 anonim válasza:

Én olyan 12-13 éve járok ide aktívan kisebb-nagyobb kihagyásokkal.

Manapság is lehet jó beszélgető partnereket találni, akár izgalmas partnert, vagy épp csak levezőtársat, barátot.

Viszont régebben mintha több ember lett volna nyitottabb legalább 1-2 válaszra, manapság ez ritkább.

Persze nagyban függ kinek mit hogyan írsz, de ma sem lehetetlen itt barátkozni, ismerkedni, vagy csak beszélgetni.

ápr. 20. 19:43
 3/8 play1962 válasza:
Sajnos igazuk van :)
ápr. 21. 06:54
 4/8 anonim válasza:
igaz, sokkal kevesebben használják az oldalt. Régebben szinte 1-10 percenként volt újabb kérdés, most meg napi 10 van.
ápr. 21. 07:12
 5/8 anonim válasza:

4

Átmentek akkor a felnőtt párkapcsolatokba, az pörög rendesen

ápr. 21. 12:25
 6/8 anonim válasza:

#5

Na annyira azért az sem. Néha beindul, de ott is fél meg egy óra mire új kérdés van.

ápr. 21. 14:06
 7/8 anonim válasza:
Ott van még a szexualitás is, régen ezek mind 1 kategória voltak, úgy hallottam (akkor nem voltam még az oldalon)
ápr. 21. 14:34
 8/8 anonim válasza:
Milyen ismerkedési formát kwewsrek,azért ez sem mindegy?Mit szeretnétek?
ápr. 23. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!