Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nézitek hülyének azokat...

Miért nézitek hülyének azokat az embereket, akik a harmadik világháborútól rettegnek? Nem lehet, hogy nekik van igazuk, és előrelátóak?

Figyelt kérdés

Tessék, már a németek is rettegnek, készülnek is gőzerővel:

https://www.youtube.com/watch?v=ynroZVz1fTA


Gondolom nyugat és kelet háborúja Európában lesz megvívva. USA és csatlósai vs Kína + oroszok és csatlósai. Jó buli lesz.


2023. nov. 3. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem nézem hülyének és soha nem is írtam le ilyet. Ha ilyesmivel vádolsz kérlek másold be. Egyszerűen csak nem szeretnék ilyesmivel Foglalkozni. Annyira elenyésző számú lesz a túlélő, hogy én most senkivel sem szeretnék barátságot kötni vagy szimplán csak beszélgetésbe sem elegyedni. Egyszerűen csak óvom magam egy érzelmi sokktól. Hamarosan mind halottak lesztek, bocsássátok meg hogy most nem tu vagytok nekem a legfontosabbak.
2023. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem lesz többé világháború, atombombák vannak. Nem is volt az elmúlt 80 évben világháború.
2023. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nem lesz többé világháború"


Kamu a sztori, de legalább nem áll jól. Tudod miről szól egy háború? Vannak emberek akik már mindenkit legyőztek. Az embernek nincs természetes ellensége. Jó persze az oroszlán képes megenni de ez egyedi eset. Az ember egyedüli kötelessége a saját egyedszámát kordában tartani mert senki más nem fogja helyette megtenni. Erre te idejossz és beokádsz egy ilyen hozzászólást? Istenem. :)

2023. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehet, hisz simán csak rettegnek. Miben lenne igazuk?
2023. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem hülyének,hogy kinek van igaza azt nem tudom, nyilván bármi lehet.
2023. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Demion ***** válasza:
75%

Éééés a kérdező belinkeli az M1 híradót. Gratulálok.

A propaganda része, hogy folyton riogatnak. Amikor az ember fél, sokkal hajlamosabb az aktuálisan regnáló kormányra szavazni, mert azt már ismeri ezért biztonságosabbnak érzi. Ez sima pszichológia. Ezért hiszterizálják a lakosságot szünet nélkül migránsokkal, 3. világháborúval, nemváltó óvodásokkal.

2023. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
A kérdező csak trollkodik.
2023. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!