Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetni, barátkozni csak úgy?

Beszélgetni, barátkozni csak úgy?

Figyelt kérdés
Létezik még ilyen? 36N
ápr. 24. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Létezik,csak mivel sokan,sokat csalódtak,biztos nehéz lesz egy ilyet beindítani.

Én személy szerint már sokkal óvatosabb vagyok,korábban esélyt adtam olyanoknak is egy barátságra,akik nem véletlenül voltak kirekesztve a többi ember által,de próbáltam félretenni a tömeg véleményét,és barátkoztam velük,aztán mégis én faragtam rá.Olyanok felé "kell" közeledni,akik iránt valódi szimpátiát érzünk,nem pedig csak vágyunk a csodálatára,a védelmére,anyagi vagy szellemi támogatására,vagy egyszerűen a társaságára,hogy ne legyünk egyedül.Egy szóval,ne érdekből barátkozzunk,ez sosem sül el jól.

Ja,és nagyon fontosnak tartom az olyanokkal való barátkozást,akikkel hasonló a gondolkodásunk,az érdeklődési körünk is,mert hosszú távon lehetnek problémák az ellenkezőjéből.


Nagyjából ennyi.

ápr. 24. 09:25
 2/21 anonim válasza:
Létezik. Ha gondolod itt vagyok :)
ápr. 24. 09:30
 3/21 A kérdező kommentje:
Első. Itt senki nem beszélt érdekbaràtságról.
ápr. 24. 09:37
 4/21 A kérdező kommentje:
2! Írtam.
ápr. 24. 09:44
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem lehet.
ápr. 24. 10:03
 6/21 anonim válasza:
Téma,illetve mennyi idős korig? F 52
ápr. 24. 10:11
 7/21 anonim válasza:
Írj nyugodtan.
ápr. 24. 10:15
 8/21 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem
ápr. 24. 10:22
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék senkire sem ráírni.

És a szex , valamint a szexuális szokások kitàrgyalàsa sem vonz mint téma. A kor mondjuk 40-50 között.

ápr. 24. 10:24
 10/21 anonim válasza:
Irj. F/35
ápr. 24. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!