Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Unatkozom és gondoltam vannak...

Szcs.18 kérdése:

Unatkozom és gondoltam vannak itt olyan emberek akik benne lennének Valaki streak?😊

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 20:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Aki szeretnek privibe írjon😊
2020. máj. 18. 20:43
 2/5 anonim válasza:

Nincs snap-em, szóval én nem, de biztos vagyok benne, hogy a modik szerint nem erre való az oldal...

Ja meg am írd le a nemed és a korod, több jelentkező lesz

2020. máj. 18. 20:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát csak nem fogják törölni:) legalább nem meztelen képcserét szeretnék:) amúgy 19/F
2020. máj. 18. 21:03
 4/5 anonim válasza:
Szánalomra méltó egy "kérdés", kedves pufókszűz.
2020. máj. 18. 21:58
 5/5 Kincsesne válasza:

Ha már felkeltél, kitakarítottál, kimostál, bevásároltál, megfőzted az ebédet (megetted), elmosogattál, - és most úgy érzed, nem tudsz mit csinálni, "unatkozol", végy elő egy jó könyvet és olvass.

De kereshetsz - sőt, találhatsz is más, szintén értelmes elfoglaltságot. Segíts a szüleidnek, a nagyszüleidnek, kérdezd meg a testvéreidet, miben segíthetnél nekik, - vagy az idős szomszédaidnak. Mindenki örülne egy ilyen felajánlásnak, még akkor is, ha éppen nincs szüksége segítségre. De ha már örömet okoztál másoknak, elmondható, hogy NEM ÉLTÉL HIÁBA.

De amíg unatkozol, legalább azon gondolkozz el, hogy van-e értelme "semmit tenni", vagy értelmetlenségekre fordítani az értékesen is eltölthető idődet.

Remélem, helyesen döntesz.

2020. máj. 25. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!