Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit válaszoljak erre az üzenetre?

Mit válaszoljak erre az üzenetre?

Figyelt kérdés
KB 6 éve nagyon tetszett egy srác, akkoriban 17éves voltam, ő pedig 23. Úgy gondoltam, hogy a korom miatt nem venne komolyan, és nem próbáltam közeledni. Egy kávézóban dolgozott, és gyakran jártam oda csak miatta, várva, hogy hátha egyszer majd megszólít, de ez nem valósúlt meg. Mindig kedves volt velem, de 2-3szón kívűl soha nem beszéltünk többet, ugyanúgy viselkedett velem, mint a többi vendéggel. Később eltűnt onnan, és évekig sehol sem láttam, nem is hittem, hogy még emlékszik rám. Épp ezért is lepett meg ennyire, mikor tegnap rám írt, hogy "szia! Xy vagyok, a z kávézóból. Emlékszem annó gyakran jártál oda, de már nagyon rég láttalak. Talán már nem szereted a kávét?" Most ezzel mihez kezdjek, mit lehet rá válaszolni? Egyáltalán mit akar? Ha ez néhány évvel korábban történik, akkor kiugrottam volna a bőrömből, de most nem tudom hova tegyem. Azt sem tudom, hogy kapcsolatban van-e, mert nincs fb profilja, csak messengert használ.

2020. máj. 19. 16:04
 1/5 anonim válasza:
Attól függ mit akasz.
2020. máj. 19. 16:07
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit akarok. Igazából már túl vagyok rajta, és anyukám is lebeszélt róla régebben. Nagyon rég láttam, de valószínűleg még mindig tetszene. Egyáltalán mit akar ennyi idő után?
2020. máj. 19. 16:26
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ő sem tudja mit akar, csak unatkozik. Vagy most hagyták el és kétségbeesetten vigasztalódni akar. Szerintem ha túl vagy rajta már ne foglalkozz vele. Van még ezer másik.
2020. máj. 19. 16:54
 4/5 anonim válasza:
Na ebből se lesz semmi mert annyira túlvan gondolkodva h nem is látod mi zajlik.
2020. máj. 19. 17:59
 5/5 anonim válasza:

Miért bonyolítod meg ennyire?

"Szia, tényleg régen volt. Még mindig szeretem a kávét, de az utóbbi időben az xy kávézóba járok. Te még ott dolgozol?"


Ennyi. Beszélgess vele, mint bármilyen másik normális emberrel, aztán majd kiderül, hogy csak kedvességből írt-e rád, vagy többet kíván. Akkor még mindig dönthetsz, hogy vágysz-e kapcsolatra vagy sem.

2020. máj. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!