Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya lehetek,...

Szerintetek csúnya lehetek, ha tegnap egy kisgyermekes anyuka rengetegszer nézett a játszótéren?

Figyelt kérdés

Nem lehetett nem észrevenni, én is néztem őt, de közben telefonáltam. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy vajon maszatos maradt a szám, vagy valami van rajtam? 😃


Lányok, ti kit nézegettek sokszor meg ilyen szituációban?


2020. jún. 3. 15:37
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
dobj egy képet azt eldöntjük tetszettél e neki vagy sem :D
2020. jún. 3. 21:15
 22/27 anonim válasza:
#20, mittudomén, arra járt, épp jött egy hívás és ott megállt beszélni. Atyaúristen!
2020. jún. 3. 21:18
 23/27 A kérdező kommentje:
Ez egy zöldövezeti park a városban. Kimentem sétálni, gondolkodni, nézelődni. Sokan járnak ki. Van egy kisebb játszótere is, én egy padon ültem, ami a sétányon van. Mellette van a játszótér. Várjatok, mindjárt jelentkezem a rendőrségre, feladom magam, amiért telefonálni mertem ilyen körülmények között és 15 méterre meg mertem közelíteni a játszóteret. 😅
2020. jún. 3. 21:25
 24/27 anonim válasza:
Ja, az más..azt hittem, a homokozóban ültél mikor telefonáltál. Hát, akkor nem tudom mit nézett rajtad, mert így semmi érdekes.
2020. jún. 3. 22:21
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Van egy szúrós tekintetem, de azért is, mert nagyon érzékeny a szemem a Napfényre, viszont nem néztem így, direkt figyeltem erre. Még mosolyogtam is telefonálás közben. Most vagy azért nézett, mert szép vagyok, mint egy új traktor, vagy tényleg valami megmagyarázhatatlan oknál fogva bejöttem neki. 🤨
2020. jún. 3. 23:42
 26/27 anonim válasza:
Tudok jobbat: lehet, felfedezni vélte benned az újabb balekot, aki nevelgetné (eltartaná) a már meglévő gyerekét, esetleg csinálna is még neki 1-2 másikat 😃
2020. jún. 3. 23:48
 27/27 A kérdező kommentje:
Amilyen szerencsés vagyok a szerelemben...😃 Ezen nevetek. Elképzelhető, ám bátor nem élnék a lehetőséggel, legfeljebb az aktussal. Amúgy lehet azt nézte, mekkora vagyok (190 cm), mert nő létére volt vagy 180-182 cm.
2020. jún. 4. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!