Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nincs kedve valakinek munkát...

Nincs kedve valakinek munkát keresni velem? :)

Figyelt kérdés

Halikaa budapestiek


Sajna hetek óta nem találok ebben a helyzetben munkát, vendéglátóztam ezelőtt, de mindig az (is) volt a bajom hogy kiégett, életunt emberekkel kellett együtt dolgoznom, én meg nem ilyen vagyok. :D Huszonéves vagyok, de mindegy te hány éves vagy. A lényeg, hogy legyél vidám, szeresd a munkát, közben egy kis hülyéskedés is belefér. :D Ketten azért könyebb találni valamit szerintem. Nem tudom milyen lehetőségek vannak most, de nem muszáj végül is vendéglátózni. Akinek kedve van munkakereséshez vagy tud egy álom munkahelyet ahol vidámság van minden nap, írhat! :)



#munka #együtt #keresés #barátság is
2020. jún. 8. 16:03
1 2
 11/17 anonim válasza:

Könyvesboltban dolgozom, és esélyes, hogy a közeljövőben felvesznek legalább egy embert, mert a korona kirobbanása előtt ketten is elmentek tőlünk, és így most sokkal kevesebben vagyunk, mint kéne.

Ha így lesz, és megkapjuk az engedélyt az új ember felvételére és nem felejtem el ezt a kérdést, akkor majd szólok.

2020. jún. 8. 21:23
 12/17 A kérdező kommentje:
11. remélem, hogy nem felejted el ezt a kérdést. Ha tényleg lesz felvétel, szólj nyugodtan. :)
2020. jún. 8. 21:30
 13/17 anonim válasza:
Én már egy éve azon gondolkodom hogy mire kellene váltanom. Ha van valami jó ötleted akkor szólj nekem. Cserébe ha gondolod segítek megcsinálni az önéletrajzodat, kicsit grafikailag dobunk rajta.
2020. jún. 9. 08:24
 14/17 anonim válasza:
Kár, hogy budapesti vagy, az messze van.
2020. jún. 9. 13:05
 15/17 anonim válasza:
legyunk erotikus online munkások otthon:D az menö:) mit szolsz?
2020. jún. 9. 17:29
 16/17 anonim válasza:
Én már találtam Júliustól, de nem Budapesten, bocsi. :(
2020. jún. 9. 17:59
 17/17 anonim válasza:
Kár hogy messze vagy. Az én munkahelyemen, többnyire vidámság volt, csak a fizetés volt szar. Kár, hogy bezárt emiatt rohadt vírus miatt...
2020. jún. 9. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!