Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, hogy nem akarok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nem akarok olyan pasikkal összejönni, akiknek 2-6 hónapja nincs munkája és keresni is csak látszatból keresnek munkát?

Figyelt kérdés
Én 27 éves vagyok, 30-40 közti pasikról van szó. Egy elvárásom van a leendő párom munkájával kapcsolatban: legyen neki. A kérdést kíváncsiságból írtam ki, mivel idén csak ilyen pasikkal találkoztam. Ha szóvá teszem a reakció ilyesmi: én mit képzelek, hogy ez elvárás, majd keres ha pihent eleget, ő keres csak én nem látom, pont amihez ért abban nem tud elhelyezkedni, mondjak fel én is, pihenjünk együtt.

2018. máj. 11. 02:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Neked van munkád?
2018. máj. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Hol ismerkedsz ilyen férfiakkal? Egyáltalán, miből élnek 30-40 évesen akkor?
2018. máj. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Abban az esetben jogos, ha neked is van munkád és az illető valóban nem keres és nem tartja el magát.

Az viszont, hogy idén csak ilyen pasikkal találkoztál, rólad is árulkodik. Valamit nagyon rosszul csinálsz.

2018. máj. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen jogos, jól teszed, ha menekülsz
2018. máj. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Szóba sem állnék ilyen naplopókkal.
2018. máj. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Természetesen van munkám.

Vagy kölcsönkérnek valakitől, vagy a megtakariított pénzüket élik fel, de olyannal is találkoztam, hogy amíg volt munkája felvett egy nagyobb banki hitelt és ahelyett, hogy hasznosan költené a pénzt, magára költi, mert időközben felmondott.

2018. máj. 11. 04:55
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Uhh... én is belefutottam a múlt évben elég sok ilyenbe, én például az interneten.

Szüleikkel élnek, és "nekik jó így". Nekem viszont nem kell olyan 39 éves például, aki ilyen. Miután ilyenekbe botlottam, azután azért megkérdeztem találkozás előtt, hogy mit dolgozik. Nem azért, mert az a vízválasztó, hogy mi a munkája, hanem azért, mert meg akarom tudni, hogy egyáltalán dolgozik-e. Azt pedig mégsem kérdezhetem, hogy "Figyi! Van egyáltalán munkád?" Mégis szebben hangzik, ha megérdeklődöm, hogy mi a foglalkozása, meg azért számora fontos, is, hogy mit dolgozik, mert vannak olyan unkák, amiket nem tudok tolerálni. Pl. kamionsofőr vagy bármi hosszan távol lévő munka.

2018. máj. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 peca1000 ***** válasza:
94%
Teljesen jogos, mert utána téged fog pumpolni, és elvárni, hogy tartsd el őt.
2018. máj. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 (:Puszedli :) ***** válasza:
Szerintem jogos. Ha szeretne valójában dolgozni biztos talált volna. Én se szeretnék egy munkakerülővel járni. Biztos nem tartanám el. Az más H felmondott és pár hétig munkát keres. De ne várja el H még más dolgozik ő otthol mereszti a .....
2018. máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 (:Puszedli :) ***** válasza:
Szerencsére még ilyen pasim nem volt. 20/L
2018. máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!