Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Srácok! Voltatok már úgy,...

Srácok! Voltatok már úgy, hogy tudtátok bejöttök a csajnak, de egyszerűen nem volt közös témátok, nem tudtatok össze hangolódni?

Figyelt kérdés

Tudom, elég fura a kérdés!

Van egy lány, úgy érzem, bejövök neki, sokszor mintha már nyomulna is.

Csinos is, okos is, semmi gond nincs vele.

Viszont, mikor kettesben vagyunk, egyszerűen nem megy az ismerkedés.

Mintha valami ,,fal" lenne közöttünk.

Nem tudunk miről beszélni.

És ez elég kínos, szerintem mind kettőnknek.

Ti voltatok már hasonló helyzetben?



2020. jún. 19. 19:06
 1/3 anonim válasza:
Mindketten ennyire szorongóak vagytok? Ha tudod, hogy nem megy a beszélgetés, akkor érdemesebb előre felkészülni egy pár témával. A legjobb, ha azokról a dolgokról beszélsz, amit szeretsz, és ha hasonló az érdeklődési köre, akkor hozzá fog tudni szólni a témához, és elindul a beszélgetés. Közben szépen lassan feloldódtok, és legközelebb már nem lesz ennyire feszélyezett a hangulat.
2020. jún. 19. 20:28
 2/3 anonim válasza:

A kérdésedre a válaszom igen, voltam ilyen helyzetben. Eleinte szégyellőségnek tűnt, hogy nincs téma, eleve egy felfokozott helyzet, ha plusz meg is akarsz neki felelni, leblokkol az agyad. Mi 3 hónapig jártunk, viszont miután csak a szex működött és beláttam, hogy nincs közös témánk kénytelen voltam szakítani. Szóval, ha egy idő után sem lesz téma, érdemes átgondolni, hogy van-e egyáltalán közös dolgotok. A legvégén úgy is az számít jobban, hogy mi van belül, nem az ahogy kinéz.


25/F

2020. jún. 19. 21:19
 3/3 anonim válasza:

Dettó, mint a 2-es, csak én voltam a lány.

Egy buliban ismerkedtünk össze, közös ismerős által, de végig kb csak a kémia volt, ami összetartott. Nekem ráadásul első kapcsolat volt, szóval picit szorongtam is és meg is akartam felelni (pedig alapvetően nem vagyok ilyen). S ha el is engedtem magam, úgy se találtuk meg a közös hangot. Végül a fiú mondta ki 2 hónap járás után, hogy legyen vége. Én sem voltam lelkileg szerelmes, mégis megviselt a dolog.

Szóval önmagában az, hogy tetszetek egymásnak, még nem záloga a sikernek. Nem volt tényleg semmi problémánk, nem is veszekedtünk soha. Csupán nem volt közös hang, és a bemutatkozás, ki kicsoda, mi történt épp aznap alap dolgokon kívül nem volt közös témánk, hiába volt ráadásul még a hátterünk is hasonló.

Úgyhogy ha nem csak az izgalom miatt blokkolsz le, hanem egy szép lányon kívül semmi mást nem látsz benne pár hét ismerkedés után sem, akkor felejtős. Rossz érzés, hogy nem látnak, ki vagy, nem értékelik a személyiséged, de pont ezért nem is kell erőltetni. Olyannal érdemes együtt lenni, akivel értitek egymást.

2020. jún. 22. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!