Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan találjak úgy barátnőt...

Hogyan találjak úgy barátnőt ha nincsen baráti társaságom?

Figyelt kérdés

Neten sokat próbálkoztam, itt is, meg társkeresőkön, de senkit nem találtam akivel komolyabban lehetett volna ismerkedni. Előben meg mivel nincsenek barátaim ezért nem járok sehova így ismerkedni is nehéz. Meg amúgy sem vagyok nyitott természetű.

Sokszor már azt érzem hogy az élet nem akarja azt hogy boldog lehessek egy lánnyal.


Eddigi életem nagyon magányosan telt. Sosem voltak még barátaim, és barátnőm sem.


Barátok nélkül találhatok barátnőt?


2020. jún. 19. 23:12
 1/4 anonim válasza:

"Barátok nélkül találhatok barátnőt?"


Igen, egyik nem feltétele a másiknak.


"Sokszor már azt érzem hogy az élet nem akarja azt hogy boldog lehessek..."


Értelmetlen megszemélyesítés, "az élet"-nek nincs tudata, személye, hogy bárkinek is ártani akarjon. Akár hiszed, akár nem, ha elutasít egy lány, az nem azért van, mert bármilyen felsőbb hatalom kimondottan neked akarna rosszat. Ezt azért is jó tudatosítani magadban, mert akkor rájössz végre, hogy egy elutasítás nem annyira nagy ügy, mint ahogy sokszor megéljük.


"Neten sokat próbálkoztam, itt is, meg társkeresőkön, de senkit nem találtam akivel komolyabban lehetett volna ismerkedni."


Próbálkozz tovább, ezt tudom javasolni. Esetleg próbálkozz máshogy, változtass a kommunikációdon, próbálj ki több módot.


"Előben meg mivel nincsenek barátaim ezért nem járok sehova így ismerkedni is nehéz."


Sportolsz valamit? Kezdj el lejárni valami edzésre. Hamar meglesz a társaság.

2020. jún. 20. 00:44
 2/4 anonim válasza:
Hát, ha eddig nem jöttél rá, az emberek a külső alapján választanak, akivel szívesen az ágyba bújnának. Na már most ez csak 4szem közt, társaságban lehetséges, ha te sem vagy ilyen(én sem), akkor nem lesz soha senkid. Hidd el egy nő sem fog az utcán leszólítani, mert benedvesedett tőled, sem itt.
2020. jún. 20. 12:34
 3/4 anonim válasza:

De vártam, hogy jöjjön valaki picsulni :D "Jajjajaja nem lesz soha senkim óistenem" :D


Nehogy kimozduljatok a komfortzónátokból!

2020. jún. 20. 18:30
 4/4 anonim válasza:
Menj edzőterembe. Ott is lehet ismerkedni. Nekem egyik ismerőseim ott találkoztak először. Igaz ,hogy annál a szitunál az ismerősöm tesójának( lány, tehát nem OLYAN barátnő) a barátnőjével jött össze , de lehet ha nem járnak edzőterembe, nem fognak összejönni.
2020. jún. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!