Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ki akar beszélgetni a halálról...

Ki akar beszélgetni a halálról, és az élet értelméről? 18+/F vagyok.

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 23:47
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Nem rossz téma, beszélgethetünk.
2020. júl. 3. 23:55
 2/30 anonim válasza:

Rövid az élet, hosszú a sír,

mindenki deriváljon, amennyit bír!

2020. júl. 3. 23:57
 3/30 A kérdező kommentje:
Jó vers! Szóval mi az élet értelme? Eddig a 42 komolyan az igaz válasz. Minek kell élni és létezni, ha minden elpusztul? 1 milliárd év múlva forróbb lesz a Nap amitől az élet a Földön rosszabb lesz. 5 milliárd év múlva a Nap elpusztul, és a Földön sohatöbbé nem lesz élet. Ha az emberiség túléli a Nap halálát az jó. De ha sikerül nekünk az egész univerzumot és a Tejútrendszert benépesíteni annak mi értelme? Még maga az univerzum is megsemmisül. Ezért hiába törekedtünk, még a történelem és az idő is megsemmisül, és így semmi, senki sem fog ránk emlékezni! Még az internetnek is értelmetlen volt! 10000 milliárd év múlva itt már nem lesz semmi! :( :O még a fajfenntartás, és a szaporodás is értelmetlen sztem.
2020. júl. 4. 00:02
 4/30 anonim válasza:
Ha emberi aggyal gondolkodsz rajta, akkor nincs semmi értelme. Az állati ösztönök bírnak az életre. Az agyad "jó"-nak fogja fel az élvezeteket, és rábír téged, hogy ezt csináld, azt csináld. Ezért is dohányzik annyi ember, ill. ezért próbálunk mindenáron életben maradni.
2020. júl. 4. 00:25
 5/30 A kérdező kommentje:
Értem. De ha tudja az agy, hogy a dohányzás nem jó, akkor miért nem tesz érte vmit? Pl. ráveszi az agy egyik éjszaka az embert, hogy többé ne dohányozzol stb..
2020. júl. 4. 00:29
 6/30 anonim válasza:
Az a baj, hogy az ember mindenben a magasztos értelmet szeretné megtalálni. Zavaró, ha valami csak úgy van, létezik, létrejött.
2020. júl. 4. 00:30
 7/30 A kérdező kommentje:
Aham. Én a halált már letojom. Úgyis bármikor meghalhatok, akár 2 perc múlva is egy szívrohamban. Vagy akár ha egy gamma sugárzás eléri a Földet, akkor minden embernek annyi! Nem igaz? Akkor mi volt az értelme ennek az egésznek? Ha holnap hirtelen kihalna az emberiség akkor számunkra a világegyetem megsemmisülne. Vagyis az univerzum, ha mi lennénk az egyedüliek, akkor értelmetlen lenne.
2020. júl. 4. 00:33
 8/30 anonim válasza:
Az élet értelme, hogy belásd hogy csak te létezel. A te vágyaid teremtik a valóságot melyben élni fogsz. Minden ember te vagy.
2020. júl. 4. 01:16
 9/30 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=h6fcK_fRYaI Andy Weir - The egg. Mint pl ez? Erre gondoltál? De akkor számomra te nem is létezel! Példa: A neved Pista. És mint Pista, Te nem is létezel! Te csak én vagyok... De másnak pl. én nem létezem! Akkor most ki az igazi én?! :D
2020. júl. 4. 01:19
 10/30 anonim válasza:
Szerintem mindenkinek más az életcélja, az élete értelme. Mindenkinek van életútja, amit úgy jár be ahogy akar, azt az utat választja, amit helyesnek hisz. Szerintem az élet értelme a boldogság. Egyszer élünk, ki kell élvezni minden pillanatot. A halálról annyit, hogy hiszek a lélekvándorlásban.
2020. júl. 4. 01:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!