Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ki lenne benne egy nagy...

Ki lenne benne egy nagy ismerkedős beszélgetésben?

Figyelt kérdés
Mindenki bemutatkozhatna esetleg, vagy leírhatná, milyen az esete, vagy csak beszélgethetnénk. Egy kis unaloműző.

2020. júl. 15. 20:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem van kedvem ha valaki ír.
2020. júl. 15. 21:13
 2/14 anonim válasza:
Béci vagyok, szakácsként dolgozok, ma szabadnapom van reggel már meló, és már előre depressziós vagyok:D igy ennyi hirtelen :D
2020. júl. 15. 21:21
 3/14 anonim válasza:

Sziasztok.

Kata vagyok, kényszer le álláson vagyok, kihadználom minden napját.

De várom már, hogy dolgozhassak.

2020. júl. 15. 21:41
 4/14 anonim válasza:

László vagyok

Debrecen mellett élek 23éves vagyok.

Van egy szakács szakmám és egy érettsegim! :)

Szabadidőmben szeretek biciklizni, túrázni, kirándulni és főzni! 😊

2020. júl. 15. 22:07
 5/14 anonim válasza:

Szabolcs vagyok. 24 éves és Debrecentől nem messze lakok.

Hobbi szinten informatikával szeretek foglalkozni. Érdekelnek még a filmek, illetve amikor épp kedvem van rá a videójátékok is.

2020. júl. 15. 22:19
 6/14 anonim válasza:
Milán vagyok x éves, gyakornok vagyok éppen egy irodában mert még középiskolába járok :D Tolna megye
2020. júl. 15. 22:24
 7/14 anonim válasza:

Már csak azért is írok ide, hogy erősítsem a Debrecen körüliek táborát. :D

Szóval igen, sziasztok.

2020. júl. 15. 23:36
 8/14 anonim válasza:
Orsi vagyok, és ennyi debrecenit az utcákon sem látok! :D (szintén Debrecen mellettről)
2020. júl. 16. 00:21
 9/14 anonim válasza:

Akkor úgy látom én leszek az első aki Pest megyéből pontosabban Budapestről fog commentelni, és kicsit bővebben mint ahogy az előttem szólók tették.

Rudolf vagyok. 20 éves. Kizárólag érettségivel rendelkezem, és ennek kapcsán tavasszal szerettem volna elmenni egy OKJ-s tanfolyamra, ha elindult volna, de a vírus miatt elhalasztották. Online tanfolyam lenne most is, csak az nem lenne annyira intenzív. Illetve az én elképzelésem az volt, hogy csoportban fogok tanulni. Mert mégis könnyebb megérteni és elsajátítani a feladatokat ha élőben történnek. De úgy vagyok vele, hogy ami késik nem múlik, ha újra lesz rá lehetőség nekifutok ismét. :)

Hobbijaim? Nyelvtanulás, és sport. :D Napi szinten készülök az angol középfokú nyelvvizsgára. Sport szempontjából világéletemben szerettem mozogni. Miután meguntam a Fegyencedzés könyv által előírt otthoni gyakorlatokat, és közösségre vágytam, elkezdtem rendszeresen járni edzőterembe, és akkor még nem is gondoltam, hogy milyen jól tettem. Mert megismertem korombeli fiúkat akik később a barátaim lettek. :D Majd amikor már jobban megismertük egymást együtt edzettünk. Ha a másik félben meg van a kellő nyitottság akkor sok dolog kialakulhat. :D

Úgy gondolom, hogy még egy személyes történetemet szívesen megosztanám ami ezzel az oldallal kapcsolatos. Tavaly körülbelül ilyenkor egy velem egy korban lévő lány kiírt egy kérdést, és úgy gondoltam, hogy nem kommentben írom le a tanácsomat hanem inkább privát üzenetben. Meglepő volt számomra mert nem gyakran szoktam random emberekre rá írogatni, de mégis úgy voltam vele, hogy talán privátban jobban kitudnám fejteni amit tanácsolok, de válaszra nem számítottam. Hát végülis válaszolt, és a beszélgetés kapcsán érintettünk más témákat is. Kiderült, hogy egész sok közös van bennünk, illetve ő is Budapesti volt. Arra gondoltunk, ha interneten ilyen jól megértjük egymást mi lenne ha találkoznánk? A találkozó még jobban sikerült mint ami az itteni beszélgetés volt. Szóval egy mai napig tartó barátságra tettem szert. Mert úgy gondolom, hogy létezik fiú és lány között barátság, ha a felek nem vonzódnak egymást. Mint ami nekünk is van. Bocsánatot kérek valakitől ha hosszú lett, de úgy éreztem ezt az utolsót mindenképpen meg kell említenem, hogy lehet, hogy kevés az esély de van, hogy lehet barátokat szerezni akár ennek az oldalnak kapcsán. Egyébként gratulálok a kérdezőnek az ötlet miatt! :)

2020. júl. 16. 01:32
 10/14 anonim válasza:
20F vagyok, budapest, most leszek harmadéves villamosmérnök hallgató. Nincsen szuper izgalmas életem, most nyáron pihengetek meg Babettázom, az olasz utunkat még áprilisban lemondtuk, munkám egyelőre nincs.
2020. júl. 16. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!