Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ki lenne benne egy nagy...

Ki lenne benne egy nagy ismerkedős beszélgetésben?

Figyelt kérdés
Mindenki bemutatkozhatna esetleg, vagy leírhatná, milyen az esete, vagy csak beszélgethetnénk. Egy kis unaloműző.

2020. júl. 15. 20:59
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én meg jó igényesen nem írok ide semmit, csajok úgysem írnának rám, mert az oldal 95%-a férfi :)


"nem írok ide semmit" - Ohh, wait...



27F

2020. júl. 16. 08:57
 12/14 anonim válasza:

Azért az a 95% férfi nagyon erős túlzás,de nyilván nem írnak,mert a legtöbben nem társkeresőnek használják ezt az oldalt,és ha annak is használja valaki,valószínűleg elvből nem fog ráírni a fiúra.Nevezzetek régimódinak,de én se szoktam ráírni fiúkra sehol,de az nem azt jelenti,hogy elutasítok mindenkit,egyszerűen csak a legtöbb lány azt szeretné,hogy a fiú kezdeményezzen.:D

18/L

2020. júl. 16. 18:41
 13/14 anonim válasza:
A sok értelmiség aki le ír magáról mindent egy konkrétan anonim oldalra. :D
2020. júl. 17. 12:05
 14/14 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek bárkivel. Én zalai vagyok, 24 éves nő és szeretem a munkám, vidám és segítőkész vagyok, szeretek megismerkedni emberekkel és a történeteiket hallgatni.
2020. júl. 17. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!