Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy jóképű pasi...

Lányok! Ha egy jóképű pasi felajánlaná, hogy elvisz ingyen nyaralni, igent mondanátok?

Figyelt kérdés
Cserébe csak szexelnetek kellene vele, és bárhova mehetnétek

2020. júl. 26. 23:00
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim válasza:
Jó ég! Mennyi ribizli van itt 😨
2020. júl. 27. 12:49
 22/59 anonim válasza:

Amúgy kedves kérdező!


Van egy ilyen weboldal a travelgirls.com


Olyan csajok vannak rajta, hogy elájulsz.A leggyönyörűbb orosz, román, kelet európai lányok jelentkeznek.Nézd meg, le esik az állad!!!!

2020. júl. 27. 20:09
 23/59 anonim válasza:
Beírod hogy mondjuk mész Milanoba, és ott állnak szó szerint sorba.
2020. júl. 27. 20:10
 24/59 anonim válasza:
ha egy számomra vonzó és jóképű férfiről van szó, akkor igen.
2020. júl. 28. 03:21
 25/59 anonim válasza:

Nem,utalok nyaralni menni.



Nem birom,amikor egy not prostinak neznek.

2020. júl. 29. 04:27
 26/59 anonim válasza:
Nyaralásért szexeljek? Nem.
2020. júl. 29. 04:38
 27/59 anonim válasza:

Én ha nyaralni mennék biztos akkor tenném ha rendelkeznék olyan anyagi hátterel, hogy ezt biztosítani tudjam magamnak, nem tudnám a testem áruba bocsátanj csak azért, hogy világot lássak.


Ha pedig valaki tényleg helyes akkor annak nem hiszem, hogy ilyenre lenne szüksége, úgy gondolom az illető találná magának partnert nyaralásra és nem itt kéne kereskélnie egyrészt, másrészt biztos vagyok benne, hogy vannak ilyen oldalak ahol erre a célra megfelelő személyt találsz.


És így a végére, a korona alatt amúgysem kéne utazgatni sehova!

2020. júl. 29. 23:27
 28/59 anonim válasza:

Ez végülis csak egy izgalmasabb tinderrandi.


Én mondjuk kihagynam, gatlasos vagyok az ilyen egyejszakas kalandokhoz eleve, de nimfomanoknak ez jó buli

2020. júl. 29. 23:57
 29/59 anonim válasza:

Nem.

Kivéve, akkor, ha már egy jó ideje udvarol nekem, számomra is szimpatikus, komolyabb kapcsolatot szeretne tőlem, és korban is hozzám illő kb.

De csak így egy vadidegen pasinak biztos nem mondanék igent, akárhogy is nézne ki.

2020. aug. 1. 20:25
 30/59 anonim válasza:

Jaj, már. Ne játszátok már itt a femimácit. A nők fele elfogadná. A másik fele is, csak az nem vállalja fel :D

Amúgy egyértelműen elfogadnám. Szex is és utazás is, maga a mennyország

2020. aug. 21. 23:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!