Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha a munkahelyetek felajanlana...

Ha a munkahelyetek felajanlana egy egyhónapos ingyen nyelvtanfolyamot Koreában, de egyedül kellene mennetek, ti mennétek?

Figyelt kérdés

A főnököm felajánlotta hogy fizeti külföldön a tanulmányaim (egy hónapos nyelvtanfolyamot ) Koreában. 1 hónap mulva kene indulnom es egyedul kellene mennem... nagyon felek a repulestol, sose repultem ezelott ilyen messzire, es egyedul is felek lenni :( az ottletrol ne is beszeljunk.. es panikrohamos is vagyok, bezart kis helyeken, tomegben stb.

ti mit tennetek a helyemben?


2019. aug. 24. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Ezt hányszor fogod még megkérdezni? Pár hete is kiírtad tök ugyanezt a kérdést.
2019. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 xp ali ***** válasza:
90%
Ha téged nem érdekel, én mennék szívesen! SZtem menjél. A repüléstől ne félj, még 1 repcsi sem maradt fent.
2019. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Én mennék
2019. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Feltétlenül mennék, életem kalandja lenne, ráadásul ingyen.
2019. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Végig se olvastam a leírást, mennék hát. Hol lehet ilyen munkahelyet találni?
2019. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
A repülőút tökmindegy milyen hosszú, a kegrövidebb úton is lehet baj. Egyedül meg nem leszel, csak lesznek mások is ott, koreaiak biztos :) Van net meg telefon ott is.
2019. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem érdekelne, mert eszem ágában sincsen megtanulni koreaiul.
2019. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Mennék, én már voltam egyedül USÁ-ban munkahelyi úton, igaz, én csak 8 napra mentem. Amúgy én is szorongok néha idegen közegben egyedül, de rengeteg önbizalmat ad, ha egyedül utazol és elboldogulsz így is.

Amióta sokat utazok (gyakran egyedül), sokkal jobban bízok önmagamban bizonyos szituációkban, és sokkal jobban kezelem a szorongásos problémáimat is, ilyenkor már nem is nagyon jön elő.


Ráadásul a tanfolyamon meg könnyen tudsz ismerkedni másokkal, úgyhogy csak az első hét lesz magányosabb.

2019. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Sok embernek fogalma sincs, hogy milyen lehetőségek adódnak az életében amit mások nem kaphatnak meg.

Ha felajánlanak egy lehetőséget, ami ingyen van, akkor menni kell, élni a lehetőséggel…karrier, előlépés stb…


feszegesd a határaid, ha mindig csak a komfort zónában létezel, nem fejlődsz! Lépj ki a komfort zónából és nem kerülsz bele állandóan abba a helyzetbe amit meg kellene oldanod…ergo meggyógyitód saját magad, elmúlik a pánikrohamond stb….


ha nem akkor élj tovább igy egyszer, úgy is ki kell lépni vagy igy vagy úgy 

2019. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, és utolsó előtti: köszönöm, sok erőt adtatok ezzel a kommenttel:) igazatok van! Úgy döntöttem megyek! A szivem a torkomban van ugyan, már megvan a repjegy...
2019. szept. 10. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!