Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy jóképű pasi...

Lányok! Ha egy jóképű pasi felajánlaná, hogy elvisz ingyen nyaralni, igent mondanátok?

Figyelt kérdés
Cserébe csak szexelnetek kellene vele, és bárhova mehetnétek

2020. júl. 26. 23:00
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim válasza:

#50


Jogi-pénzügyi vonalom kapcsolatban álltam több alapítvánnyal is a múltban. Annyit tudok mondani, hogy aki egy alapítványnak adja valami nemes célra a pénzét, az egy hiszékeny fajankó. Az alapítványok úgy nonprofit szervezetek, hogy nem termelnek profitot illetve azt visszaforgatják a "nemes" célra. Persze mindenekelőtt jól megtömik az alapítványi dolozók, vezetők zsebét. Olyan tiszteletdíjak vannak sima falusi iskolákkal kapcsolatos alapítványok kuratóriumában is, hogy az ember esze megáll. Akkor inkább prostikra költse a pénzt az ember.

2021. febr. 12. 12:15
 52/59 anonim válasza:
Látom átment a lényeg. Ugyan mitől jobb az, ha valaki prostikra költi a pénzét, ezáltal aktívan támogatja a prostitúciót? Meg miért kéne a kettő közül bármelyikre pénzt költeni? Ha valaki így dönt, azt nem érdekli, hova jut a pénze, csak hogy mit kap érte.
2021. febr. 12. 13:30
 53/59 anonim válasza:
A prostitúció tiszta üzlet, szabadpiaci tranzakció. Nekem semmi bajom vele. Nincs benne átverés, mindenki azt kapja, amiben megállapodnak.
2021. febr. 12. 13:41
 54/59 anonim válasza:
XD tiszta üzlet lol XD Ugyan mi jelentősége van, hogy neked semmi bajod vele, hacsak nem vagy prostituált?
2021. febr. 12. 14:48
 55/59 anonim válasza:

54


Miért van az, hogy minden hozzászólásod személyeskedés?

Folyton célozgatsz, hogy a vitapartnered micsoda lehet meg.

Érved egy szál sincs. Csak dobálod a gyerekes XD-ket...


A kérdésre visszatérve: egy nő nyugodtan igent mondhat egy ilyen ajánlatra egy jóképű, neki szimpatikus pasinak.

Én egy buliban megismert jóképű pasival is simán elmegyek ha bejövünk egymásnak. A kérdésben szereplő szituáció sem extrémebb ennél.

2021. febr. 12. 15:44
 56/59 anonim válasza:

#55

Iszonyat igényes lehetsz ha "simán" elmész egy buliban valakivel...

2021. febr. 12. 16:34
 57/59 anonim válasza:

#56


Ha nagyon tetszik nekem, én is neki, adja a hangulat, szimpatikus, akkor elmegyek vele. Volt már ilyenből komoly kapcsolatom is, de nálam nem elvárás, hogy kimondjuk a holtomiglant, mielőtt egymasba gabalyodunk.

És azt sem állítom, hogy gyakran megesett ez velem. Egyetemen inkább, azóta alig. És tényleg kb. szerelem első látásra kell hogy legyen.

2021. febr. 12. 17:04
 58/59 anonim válasza:
Most őszintén, mi volt abban a személyeskedés, hogy megkérdeztem, hogy mi a jelentősége annak, hogy nem zavar egy olyan dolog, aminek nem vagy az áldozata? Érvem egy szál se, aha... pont hogy te beszéltél mellé.
2021. febr. 12. 18:06
 59/59 anonim válasza:

Csak ha te viszel, édes.

Kiss-kiss

2021. júl. 16. 18:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!