Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol tudnék barátokra találni? 16l

Hol tudnék barátokra találni? 16l

Figyelt kérdés
Eléggé introvertált vagyok, ezért nincsenek nagyon barátaim, sem párkapcsolatom. Az iskolám 50 kilométerre van onnan ahonnan lakom, így az pár ember akivel ott jóban vagyok, ők is kiesnek mert nem nagyon tudunk találkozni. Interneten milyen lehetőségek vannak?

2020. aug. 2. 19:05
 1/9 anonim válasza:
Beszélgess emberekkel, akik nyitottak rá, aztán majd kialakul. Én például szeretek utazni és többször előfordult, hogy több mint 100 km-t (volt hogy 200-at) utaztam így. De nem értékelték, hogy én ezt megtettem értük, így nem voltak hosszú életűek sajnos.
2020. aug. 2. 19:11
 2/9 anonim válasza:
Szerintem tök gáz hogy már a barátokat is online kell lasszóznod! Az meg hogy erre még emberek biztatnak is felettébb szörnyű!
2020. aug. 2. 19:13
 3/9 anonim válasza:
#2 inkább az a gáz, hogy elítéled. Neten olyan embereket is megismerhetsz, akikkel amúgy soha nem találkoznál. És ez jó dolog.
2020. aug. 2. 19:14
 4/9 anonim válasza:
Igen, itt vagyok a párommal akit neten ismertem meg. 6 éve együtt vagyunk. Nem azonos helyen éltünk, már igen.
2020. aug. 2. 19:20
 5/9 anonim válasza:
Akár itt is tudsz ismerkedni, vagy Anotalk, Discord.
2020. aug. 2. 19:27
 6/9 anonim válasza:

#2: Csak úgy mondom, hogy online is ugyanazok az emberek léteznek, mint offline.

A különbség az, hogy így nem csak az 5 km-es körzetemben levőket van esélyem megismerni.

Innentől kezdve pedig semmit nem ér a szánalmas vergődésed. Gondolom, a kutyának sem kellesz, az életed sivár, és ez az egyetlen örömöd, hogy itt másokat inzultálsz.

2020. aug. 2. 19:30
 7/9 anonim válasza:
Ha még aktuális, beszélgethetünk :)
2020. aug. 3. 14:03
 8/9 anonim válasza:

Ha gondolod írj rám, én is hasonló helyzetben vagyok :)

17L

2020. aug. 3. 17:56
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Ha szeretnél írj nyugodtan és beszélgethetünk:)

16l

2020. okt. 20. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!