Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan aki a közelmúltb...

Van itt olyan aki a közelmúltban elvesztette a legjobb barátnőjét? Hol lehet új barátokra találni?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam azóta hogy összevesztünk a legjobb barátnőmmel (végleg) és nem tudom hol tudnék új embereket megismerni.


21/L BP


2015. febr. 6. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

tudom,milyen ez. írj,ha gondolod, és beszélgethetnénk:)

19l

2015. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Hasonlóan jártam én is nem olyan régen. Annyit tudok mondani, hogy én sokáig keserű és dühös voltam, és egy nagy törésnek éltem meg az életemben. De miután eljutottam oda, hogy le tudtam ezt zárni, úgy már sokkal könnyebben ment is a továbblépés. Nem mondom, hogy ugyanolyan mély barátságaim alakultak ki utána, de nyilván az előző is a sok közös év miatt volt olyan, amilyen. Amúgy jársz suliba, dolgozni, stb? Én edzőteremben és önkénteskedés közben is találkoztam tökjó fej emberekkel.
2015. febr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!