Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új barátokra - haverokra...

Új barátokra - haverokra találni harmincas-nagyvenesként van lehetőség?

Figyelt kérdés
A régi baráti köröm széthullóban , pedig van ami 15 éve tart.Mostanában lett pár friss új haverság , ami barátság felé halad , de azért kicsit parázom hogy , nem mindig érnek rá s ezért egyedűl maradok s nem lesz akivel megihatnék egy sört , vagy elmehetnénk csavarogni + programot szervezni.A barátnőmmel is lehet vége a kapcsolatomnak , mert kihűltek az érzelmek.Most sok szabadidőm lesz.37 éves csàvó hol tud haverkodni?

2018. ápr. 21. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
40+ vagyok és hidd el, lehet új barátokat találni. Nekem sikerült.
2018. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
"...de azért kicsit parazom, hogy nem mindig érnek rá..." Ja, hat olyan barátot nehez talalni, aki mindig ráér...
2018. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam.A lényeg hogy 2 komolyabb barát s 4 haver s pár jó ismerős mellett még elférne 1-2 haver- barát.Mivel van aki nős meg gyereke van , illetve sok a melója , ezért érthető hogy kevés a szabadideje.
2018. ápr. 22. 14:54
 4/5 Blue-eyed válasza:

Egyáltalán nem korfüggő a dolog pajtás.

Én 44 évesen is naponta ismerek meg új embereket.

Csak légy nyitott és tudj beszélgetni bárkivel bármiről és nem maradsz egyedül.

2021. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áruljátok el, hogyan lehet barátot találni? Én már évek óta próbálkozom mindenhol, az interneten, facebook-os csoportokban, de mindig csak szexpartnerkereső fickókra akadok. Akármilyen bányarém ronda fotót linkelek magamról, akkor is rámizgulnak, és zaklatnak. Pedig én női barátnőt szeretnék, akivel divatról, irodalomról, kozmetikáról,romantikus filmekről lehetne beszélgetni. 40+-os nő vagyok.
2021. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!