Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek az mire utal ha...

Szerintetek az mire utal ha neten, barátkozásnál érzem hogy bír a srác, de sose érdeklődik normálisan irántam és nem mondja el milyennek is gondol engem?

Figyelt kérdés

Mikor valaki teljes mértékben közömbösen áll hozzám, és vicces. Ír, és jófej, mégse érzem hogy normálisan akarna barátkozni, megismerni..

Tippek?


2020. aug. 29. 16:01
 1/6 anonim válasza:
Manapság az emberek nem akarnak barátkozni. Beszélgetnek, de nem érdeklődnek a másik iránt, ha már a másik se, kihal az egész.
2020. aug. 29. 16:06
 2/6 anonim válasza:
Én érdeklődnék ha jól elvagyunk! :)
2020. aug. 29. 22:55
 3/6 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok egyre inkább érzem hogy nem fogunk már nagyon beszélni aztán meg mégis bár ez se jó így.
2020. aug. 29. 23:05
 4/6 anonim válasza:
Őszinte leszek. Szerintem tapintatos akar lenni, és nem mondja, különösebben nem érdekled őt. Ha megtartja a távolságot, akkor vagy marad ez a szint, vagy szépen el akar teljesen távolodni. Ne táplálj hiú reményeket iránta.
2020. szept. 19. 11:55
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Végül meguntam ezt a nagy semlegességet, és inkább hagytam a srácot. Amugy 4es, tökre igazad van, utolag is köszi:D

2020. szept. 19. 14:11
 6/6 anonim válasza:

Vége egy barátságnak pár válasz miatt. Ezekre a válaszokra nem támaszkodni kell (főleg hogy hiába próbáljuk mi válaszadók [kommentelők] a legjobb tippet adni, azért annyira nem vagyunk a témában mint pl te]



És sajnos (vagy nem sajnos) a barátságodnak vége lett (még ha nem is volt egyelőre az, csak lehetett volna később).Ez persze nem feltétlen baj, sőt lehet utólag ez így neked jobban is jött ki (ezt csak te tudhatod), de azért ezt..azt nem is mondom hogy meg kellett volna vele beszélned, mert ahogy #1-es mondta ez annyira nem lehetséges, de átbeszélhetted volna valaki mással is, aki teljesen tudja a szituációt. Persze ha átbeszélted mással is, - és bár vele nem is - de kialakult a szerinted legjobb döntés a fejedben akkor te tudod.

2021. jan. 12. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!