Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki szeretne írogatni.(Ez...

Valaki szeretne írogatni.(Ez kijelentés, nem kérdés, de itt a kérdőjel?)

Figyelt kérdés

Nos, az elvárásom feléd: Lélegezz, nem vagyok valami nekrofíl barom...Valamiért mindig a zombik próbálkoznak nálam...Bár megértem, mivel haláli tudok lenni.

Nem tudok nokedlit szagatni, de a nevetéstől szakadni tudok.Nem szoktam inni, de attól leiszom magam.(almalével, természetesen)Ne kérdezd mit szívtam, túl sok volt a levegő.Istenítem a salátát,(Nincs definíciója annak, hogy mi nem saláta, emiatt minden saláta.) egyszer mindannyian a közös komposztba végezük, ha nem szeretek valakit.Akkor csak azt mondom "Komposztálj gyorsabban, te gyökér."


2020. szept. 2. 13:57
 1/8 anonim válasza:
De szép szöveged van :) fiú vagy vagy lány?
2020. szept. 2. 14:00
 2/8 A kérdező kommentje:

Amúgy behallok, hogy még ígyis kaptam privátot. :"D

Viszont többségnek valószínűleg fiatal vagyok.Köszönöm szépen a bókot.(16/l ui.: Nem szeretnék 20 felettiekkel beszélgetni.)

2020. szept. 2. 14:10
 3/8 anonim válasza:
Duna parton áll egy komp-oszt-állhatok mellette napestig, de ilyen klassz saláta Sárát akkor sem találnék.
2020. szept. 2. 16:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Komp úgy se oszt, s a lát a távolba eredhet, de tálalva se láthatod akit keressel.Még a saláta páratlan, addig én se találom a tálamat.Találni nem kell semmit, hisz minek keresni.
2020. szept. 2. 16:39
 5/8 anonim válasza:
Hát ez borzasztó erőltetett volt :D
2020. szept. 2. 20:28
 6/8 anonim válasza:
Régebben komp akart lenni. Most, hogy kezd erettebb lenni, megjött az esze. Igy nem komp lett.
2020. szept. 3. 09:02
 7/8 anonim válasza:

Eltaláltad, nem kell semmi, mert eltalálták és eltalálva lesz feltálalva, a feltaláló feltálaló estjén. S alá ta karos zöld köret tálalandó.


3-as voltam a Duna partról

2020. szept. 3. 12:26
 8/8 anonim válasza:

Keserves könnyeket hullatnál a kompnál.

Ha nem azon rágódnál ki az ki Rád talál.

Csak rímelgetsz sután-bután,

életed így nem más mint egy szalmaszál.

2020. szept. 3. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!