Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik kijelentés...

Szerintetek melyik kijelentés a helytálló?

Figyelt kérdés

1. "Vannak, akik megijednek attól, hogy másként is élhetnének, és attól, hogy a világ mégsem annyira szar. Vannak, akik úgy hozzászoknak a dolgokhoz - még a rossz dolgokhoz is -, hogy nem mernek változtatni. Az ilyen emberek feladják. És ha ők feladják, mindenki veszít." (A jövő kezdete)


2. "Emlékszel a srácra, aki feladta? Pontosan. Őrá senki sem emlékszik."


(Tehát akkor hiányolják mások azt, aki valamit nem teljesített be az életében, vagy nem hiányolják?)



2020. aug. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Egyik sem.


A varázslásod kár és szemét, vissza a feladóra.A jövőd már nálad van. Amit másnak akartál közvetíteni.


Korábban kelj fel.


Ézs.44-


Én vagyok az Úr, a ki mindent cselekszem, a ki az egeket egyedül kifeszítem, és kiszélesítem a földet magamtól;

25.

Ki a hazugok jeleit megrontja, és a varázslókat megbolondítja, a bölcseket megszégyeníti, és tudományukat bolondsággá teszi.

2020. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1+


Péld 26,2

Miképpen a madár elmegy és a fecske elrepül, azon képen az ok nélkül való átok nem száll az emberre.

2020. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

3


1Kor 1,27

Hanem a világ bolondjait választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse a bölcseket; és a világ erőtleneit választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse az erőseket;

2020. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőlködj előző, te nem a bölcseket szégyeníted meg, hanem magadat azzal, hogy képtelen vagy egy kérdésre válaszolni.

Kérdező: az emberek többsége feladja és csendes kétségbeesésben éli az életét. És igaz az is, hogy senki nem emlékszik arra, aki feladja. Mindannyian a hősöket keressük, rájuk emlékszünk. A világ Gandhiról beszél s Che Guevera-ról, de hány ilyen ember akad? Még a világtörténelemben is alig.

2020. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hiányolják, mert akkor szembesülnek vele, hogy ezt önmaguk is megtehették volna, így önmagukra is haragszanak, csak másra vetítenek ki dolgokat.
2020. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!