Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki politikusok és...

Ellenzéki politikusok és -szimpatizánsok (én ez utóbbi vagyok): szerintetek igazából miért tette Gyurcsány azt az ominózus agresszív kijelentést Vidnyánszyval kapcsolatban? Mire volt ez jó? Hogy új támadási felület keletkezzen az ellenzéken?

Figyelt kérdés
Hogy megint hetekig/hónapokig ezen csámcsoghasson, és ujjal mutogathasson az ellenzéki összefogásra a kormánymédia? Tele van már a hócipőm ezzel az ideggyenge, meggondolatlan, szarkeverő nagy melák fasszal; a legjobb lenne, ha elpatkolna... Akkor több kárt nem tudna már okozni az ellenzéknek.
2020. aug. 28. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Gyurcsány a Fidesz embere, ha elvonult volna családostól a francba, szerintem már 2014-ben legyőzte volna a Fideszt az ellenzék. Gyurcsány nagyon jól jön a Fidesznek, amíg ő és a felesége szem előtt van, addig biztos a Fidesz2/3 győzelem.
2020. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+ Amíg Gyurcsány határozza meg az ellenzék minden egyes lépését, addig nem lesz vonzó az ellenzéki alternatíva a hazafias fideszes szavazónak. Gyurcsány több ízben belerúgott a nemzetbe (pl. románozta az erdélyi magyarokat) és sajnos más ellenzéki politikusok is felültek erre a fa* vonatra. A Jobbiknak volt egy karakán egyénisége, azt is beáldozta Gyurcsánynak, és már a kettős állampolgárságról is azt mondják ,hogy annak elvételéről is lehet beszélni.
2020. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
„Amíg Gyurcsány határozza meg az ellenzék minden egyes lépését” – ez nem igaz, túlzás (szerencsére).
2020. aug. 28. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Annak a f* olyan erős a hangja, hogy mellette más ellenzéki hang nem hallatszik, legalább is itt jobboldalon. Pl. 2018-ban szimpatizáltam volna egy Jobbik-LMP-Momentum trióval (bár ettől még nem szavaztam volna rájuk) és az az igazság, hogy ez a trió meg is nyerte volna, ha a DK Gyurcsányostól, Gyurcsánynéstól eltűnt volna a fenébe. Az akkori Jobbik még képes volt megszólítani jobboldali szavazókat, a mostani már nem képes.
2020. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

“szerintem már 2014-ben legyőzte volna a Fideszt az ellenzék.”


Igen, én meg csak hallgatlak. 😃🤣

2020. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megerősödött a Momentum. Gyurcsánynak feljebb kellet tekerni a populizmist és a radikalizmust, mert gyengébb pozícióból fogja kezdeni a következő választások előtti összefogós tárgyalásokat.

Aki vevő erre, az úgysem olvas kormánypárti médiát, az elvakult rajongóit pedig ez nem risztja el (Miért pont' ez riasztaná el?!)

2020. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!