Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért hagyta hogy bekövessem...

Miért hagyta hogy bekövessem ha utána meg nem láthatom a storyjait?

Figyelt kérdés

Bekövettem instán egy srácot kb egy hónapja (privát a profilja) akit a baráti társaságunkból ismerek. Beszélgetni konkrétan nem beszéltünk még. Semlegesen vagyunk egymással. Ő nem követett vissza, amivel mondjuk nagy gond nem lenne, viszont azt vettem észre, hogy először még láttam a storykat amiket kitett, majd pár hét múlva már nem láttam a storyjait.

Ezt pedig onnan tudom, hogy barátnőm is követi őt, és ő mutatta hogy láttad XY mit tett ki? Mondom nem mert nem látok semmi storyt.


Ha ennyire nem vagyok neki szimpatikus akkor minek engedélyezte azt hogy követhetem? Vagy van erre valami értelmes magyarázat?



2020. okt. 9. 01:18
 1/4 anonim válasza:
Tedd le azt a rohadt telefont és beszélj vele élőben személyesen, de ne a bekövetésekről, storykról meg anyámkínjáról. Ismerkedjetek.
2020. okt. 9. 01:23
 2/4 anonim válasza:
Ez legyen életed legnagyobb problémája.
2020. okt. 9. 11:25
 3/4 anonim válasza:
Ha csak követed, akkor nem láthatod, miket tesz fel, de ha az ismerősei között vagy, akkor igen.
2020. okt. 10. 09:58
 4/4 anonim válasza:
Án a személyes beszélgetés híve vagyok mert ha meg próbál hazudni a reakcióját mozdulatait látom és az elárulja őt.
2020. okt. 10. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!