Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van egy lány, Snapchat-en...

Van egy lány, Snapchat-en beszéltünk tegnap már az elején is kicsit döcögősen indult de utána elkezdtünk ismerkedni aztán küldtem egy képet magamról és erre megkérdezte hogy hány éves vagyok mondtam hogy 19 de eltűnt ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Szerintem nyilvánvaló hogy idősebbnek hisz mert elég felnőttesen nézek ki a képeken. Most írjak valamit neki? Utoljára azt írtam hogy 19 éves vagyok és megkérdeztem hogy ő mennyi. Erre már nem válaszolt mi ilyenkor a teendő illetve mi történhetett? Esetleg a 19 is túl sok neki? Küldött ő is képet ő is legalább 17 éves bár mondjuk azt mondta hogy másnapos mi legyen?
2020. aug. 30. 12:21
 1/3 anonim válasza:
A teendő az hogy leszarod és elfelejted. Lehet nem is csajjal beszélgettél.
2020. aug. 30. 14:38
 2/3 anonim válasza:
Én 13 évesen is 17nek néztem ki lehet ő is ilyen.
2020. aug. 30. 14:45
 3/3 anonim válasza:
Ha megnezte és nem ír vissza akkor hanyagold ez most nem jött össze majd legközelebb
2020. aug. 30. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!