Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha valakivel egyik este...

Ha valakivel egyik este beszéltem, és utána azt mondta kell neki pár nap szünet (3 napot mondott), akkor ha holnap este letelik a 72 óra, írhatok neki vagy csak másnap reggel?

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 21:30
 1/7 anonim válasza:
Masnap reggel. Ha neki szünet kell, ne kapkodd el te sem!
2020. jún. 26. 21:32
 2/7 anonim válasza:
Neki kell írnia... gondolom pontosan ezért a hozzáállás miatt kért tőled időt. Kicsit tapadósnak tűnsz, hogy az órádat nézed és rögtön írni akarsz amint letelik a 72 óra. Várd meg míg ő ír neked. Ha nem ír, egyértelműen nem merte megírni azt, hogy nem akar veled beszélni. Ő kért időt, az az illedelmes ha ő keres. Ha te megint tapadsz, az visszataszító sokak számára.
2020. jún. 26. 21:40
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez oké. De azt is mondta hogy 3 nap múlva irjak...


Nem lesem az órát csak van amit szeretnék vele megbeszélni..

2020. jún. 26. 21:42
 4/7 anonim válasza:

Őszintén nem értem, senki nem tudja előre, hogy 3 nap alatt rendezni tudja-e az érzéseit vagy sem.

Egyébként ez a szünet dolog semmiképpen sem jó jel.

2020. jún. 26. 21:49
 5/7 anonim válasza:

Szünet=hagyd a francba.

Szünet annak kell aki bizonytalan, és aki bizonytalan az már halott ügy.

Mondjuk ha tinik vagytok akkor belefér kategória, de egyébként az ilyen előre megszabott idejű szünetek normális esetben nem játszanak.

2020. jún. 26. 22:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez sokkal bonyolultabb mint aminek látszik
2020. jún. 26. 22:10
 7/7 anonim válasza:

Persze, tudom én hogy bonyolult. Hidd el nekem, 33 évesen megannyi kapcsolattal a hátam mögött tisztában vagyok ezekkel a "bonyolult" dolgokkal.

Egyet viszont megtanultam: az óra ketyeg, és ez ellen nem tudsz tenni semmit.

Én már nem pazarlom az időm ilyen szünetekre. Persze a remény hal meg utoljára. És mint mondani szokták fäsz feláll és megáll. (ugyan ez igaz fordított esetben a nőkre is).

Szóval én nem győzködlek, a tanulópénzt mindenki megfizeti előbb utóbb.

2020. jún. 26. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!